Svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti šešioliktą pergalę per 28 mačus iškovojusių bei trečioje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Monrealio „Canadiens“ (35 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per 19 žaidimo minučių Dainius Zubrus trissyk smūgiavo į varžovų vartus (kartą - netaikliai) ir antrame kėlinyje (35:49) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 28 reguliaraus sezono mačus - 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 18 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Rene'as Bourque'as (28:49), Maxas Pacioretty (36:49) ir Alexas Galchenyukas (49:34).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Steve'as Bernier (11:13) ir Michaelas Ryderis (44:42).