„Juodupė“ šiose rungtynėse nuo pirmųjų minučių išsitraukė pagrindinį ginklą – Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį. Pastarasis iškart ėmėsi veiksmų ir išvedė komandą į priekį (03:05). Vitalijus Sevrukas dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino (12:31).

A. Katulis dar kartą įmušė įvartį, komandai žaidžiant daugumoje (24:25), o jau po pusės minutės „Ober-Haus“ gavo puikų šansą išlyginti rezultatą baudos smūgiu, tačiau jo nerealizavo Darius Verbickas.

Vis dėlto vilniečiai pasiekė savo, kai rezultatą išlygino Dalius Mikalauskas (32:47).

Trečiajame kėlinyje „Juodupė“ dar kartą atitrūko po Giedriaus Lekandros įvarčio daugumoje (47:10), o prie šio įvarčio rezultatyviu perdavimu prisidėjo A.Katulis. Jau po 17 sek. V. Sevrukas rezultatą vėl išlygino (47:27).

Netrukus ant prasižengusiųjų suolo sėdo svečių komandos žaidėjas Olegas Afanasijevas, o jo komandos draugas Daugirdas Gricius užsidirbo 10 minučių nuobaudą. Tuo iškart pasinaudojo Rolandas Bukauskas (50:00), kuris išnaudojo kiekybinę persvarą ir svečių gynyba subyrėjo. Po poros minučių ritulį į varžovų vartus pasiuntė D.Mikalauskas (51:58), Vitalijus Sevrukas padėjo tašką rungtynėse – 6:3 (5:44). „Juodupė“ dar turėjo šansą, kai rungtynių pabaigoje pusantros minutės turėjo dviejų žaidėjų persvarą, tačiau ir tai nebepadėjo.

„Ober-Haus“ – „Juodupė“ 6:3 (1:1, 1:1, 4:1).

„Ober-Haus“: V. Sevrukas 3, D. Mikalauskas 2, R. Bukauskas 1 įvartis.

„Juodupė“: A. Katulis 2, G. Lekandra 1 įvartis.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“5400135:1712
2.Rokiškio „Rokiškis4300124:119
3.Vilniaus „Ober-Haus“6300324:269
4.Juodupės „Juodupė“5100417:353
5.Vilniaus „Hockey Punks“4100310:213

Dar vieną įspūdingą pergalę Šiauliuose pasiekė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Šiauliuose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate ir antrą kartą, 8:0 (5:0, 2:0, 1:0) sutriuškino vietos „Ledo liniją“.

Rusijos komanda šeimininkams nepaliko jokių šansų. Sužaidus pusę kėlinio svečiai pirmavo jau trimis įvarčiais po Pavelo Fominycho (04:51, 10:03) ir Marselio Baikejevo smūgių (06:06). Beje, trečiąjį įvartį rusai pelnė žaisdami mažumoje.

15-ąją rungtynių minutę rusai priekyje buvo jau 5:0, kai įvarčius įmušė Antonas Čubanas (13:12) ir P. Fominychas (14:46).

Antrajame kėlinyje svečiai sumažino tempą ir apsiribojo „tik“ dviem įvarčiais – A. Čubanas (25:55) ir Andrejus Kazakovas (35:40) padidino skirtumą iki 7:0.

Paskutiniosiose 20 minučių rusai išnaudojo kiekybinę persvarą ir Andrejus Frolovas (49:11) įmušė paskutinįjį rungtynių įvartį.

„Ledo linija“ – „Delovaja Rus“ 0:8 (0:5, 0:2, 0:1)

„Delovaja Rus“: P. Fominychas 3, A. Čubanas 2, M. Baikejevas, A. Kazakovas, A. Frolovas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Kaliningrado „Delovaja Rus“4400032:612
2.Šiaulių „Ledo linija“5300217:199
3.Kauno „Bizonai-1“4100314:233
4.Klaipėdos „Baltija310028:103
5.Klaipėdos „Kirai200023:90

Pergalę NLRL Centro konferencijoje iškovojo Kauno „Bizonai-2“, kurie Kauno ledo arenoje 8:6 (3:1, 4:3, 1:2) įveikė Kauno „Sparnus-Stakles“.

„Bizonai-2“ nuo pat pradžių kontroliavo rungtynių eigą ir nuolatos pirmavo. Elvinas Kotvickis (05:56) išvedė komandą į priekį, o Jevgenijus Čiugajus vos po 20 sekundžių rezultatą padvigubino (06:17).

„Sparnai – Staklės“ rezultatą sušvelnino po Lino Paražinsko įvarčio (09:35), tačiau dar pirmajame kėlinyje Marius Černiauskas atstatė dviejų įvarčių skirtumą (16:01).

M.Černiauskas pelnė dar vieną įvartį (25:37), kai varžovai ant ledo turėjo dviem žaidėjais mažiau. J. Čiugajus padidino skirtumą iki 5:1 (29:03) ir „Bizonai-2“ apsiramino.

Netrukus Tomas Fediakinas rezultatą sušvelnino (29:56), tačiau J. Čiugajus vėl grąžino keturių įvarčių persvarą (32:40). Vaidas Gervė dar kartą „Sparnams – Staklėms“ suteikė viltį vytis varžovus (34:07), tačiau įvarčių karuselė tęsėsi. „Bizonas“ Saulius Baskutis vėl truktelėjo į priekį komandą – 7:3 (34:16). L. Paražinskas išnaudojo kiekybinę persvarą (36:55) ir vėl sumažino atsilikimą iki trijų įvarčių.

Dar labiau „Sparnai-Staklės“ priartėjo po Juozo Vitulskio smūgio (43:55), tačiau M. Černiauskas ir vėl grąžino trijų įvarčių persvarą „Bizonams-2“ (51:38). Besibaigiant rungtynėms prabilo ir rezultatyviausias „Sparnų – Staklių“ žaidėjas Remigijus Guoga (57:11), kurio dešimtasis įvartis sezone buvo menka paguoda komandai.

„Sparnai – Staklės“ – „Bizonai-2“ 6:8 (1:3, 3:4, 2:1)

„Sparnai – Staklės“: L. Paražinskas 2, T. Fediakinas, V. Gervė, J. Vitulskis, R. Guoga po 1 įvartį.

„Bizonai-2“: M. Černiauskas, J. Čiugajus po 3, E. Kotvickis, S. Baskutis po 1 įvartį.

Dar viena Centro konferencijoje į lyderes besitaikanti ekipa, Kauno „Baltų ainiai“ 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

Kauniečiai kontroliavo rungtynių eigą, o pirmajame kėlinyje ją pavertė vos vienu įvarčiu, kuomet pasižymėjo Povilas Jagelavičius (04:30).

Dovydas Žiūkas padidino skirtumą iki 2:0 (21:27), o marijampoliečiai atsakė vieninteliu komandos įvarčiu, kurį pelnė Valdas Paškevičius (35:32). Į tai tas pats D. Žiūkas buvo paruošęs atsakymą, kai antrojo kėlinio pabaigoje padidino skirtumą iki 3:1 (38:03).

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovus į nokdauną pasiuntė Lukas Žukauskas, kai mažumoje pelnė ketvirtąjį „Baltų ainių“ įvartį (42:39), paskutinėmis sekundėmis pelnė dar vieną įvartį (59:35).

„Sudūva“ – „Baltų ainiai“ 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

„Sudūva“: V. Paškevičius 1 įvartis.

„Baltų ainiai“: L. Žukauskas, D. Žiūkas po 2, P. Jagelavičius 1 įvartis.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):