Penktadienį svečiuose daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 5:2 (1:0, 0:2, 4:0) nugalėjo į dešimtą poziciją Rytų konferencijoje nukritusią bei šešioliktą nesėkmę per 26 mačus patyrusią Karolinos „Hurricanes“ (25 taškai) komandą.

Įvartį Lietuvos ledo ritulininkas, patekęs tarp trijų geriausių mačo žaidėjų, pelnė trečiame kėlinyje (53:52), o po jo tikslaus perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje įvarčiu pasižymėjo Markas Fayne'as (18:20).

Pats lietuvis per 16 su puse žaidimo minučių (16:36) dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 26 reguliariojo sezono mačus – 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Andrejus Loktionovas (48:43), Adamas Henrique'as (52:02) ir Jaromiras Jagras (56:31).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Jeffas Skinneris (21:53) ir Jordanas Staalas (26:34).