Daugiau nei 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) turėjo pripažinti Vinipego „Jets“ (26 tšk.) ekipos pranašumą.

Vinipego komanda iškovojo vienuoliktą pergalę per 26-is mačus ir yra Vakarų konferencijos vienuoliktoje pozicijoje.

Daugiau nei 20 minučių (20:10) aikštelėje praleidęs lietuvis penkis kartus metė ritulį į varžovų vartus (trissyk – netaikliai) ir antrame kėlinyje (32:29) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D. Zubraus sąskaitoje per 24 reguliaraus sezono mačus – 3 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams, kurie buvo patyrę keturis pralaimėjimus iš eilės, pelnė Markas Scheifele (16:01), Evanderis Kane'as (27:16) ir Devinas Setoguchis (59:32).

Arenos šeimininkų gretose vieninteliu įvarčiu – penktu šiame sezone – pasižymėjo Patrikas Eliašas (50:44).