Šeštadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ekipa 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo aštuntą nesėkmę per 20 mačų patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Pitsbergo „Penguins“ (24 tšk.) ledo ritulininkus.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimų įvarčius pelnė Adamas Larssonas (38:22) ir Jaromiras Jagras (54:06).

Dainių Zubrų sveikina komandos draugai

Pats lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:15) kartą netaikliai metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (5:05) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D. Zubraus sąskaitoje per 20 reguliariojo sezono rungtynių – 3 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Andy'is Greene'as (19:41) bei antrąsyk J. Jagras (58:43), o vienintelį svečiams – Chrisas Kunitzas (24:18).