11 su puse minutės (11:39) aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk smūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 11 reguliariojo sezono mačų – 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Po sėkmingo pirmojo kėlinio ir tikslių Torey Krugo (7:52), Jarome's Iginlos (9:19) bei Milano Lučičiaus (19:04) smūgių aikštės šeimininkai pirmavo 2:0 ir 3:1.

Svečių gretose pirmajame kėlinyje įvarčiu pasižymėjo Adamas Henrique'as (11:24), antrajame kėlinyje atsilikimą sušvelnino Damienas Brunneris (39:32), o trečiojo kėlinio pabaigoje Marekas Zidlicky's (58:52) išlygino rezultatą, o po 23-jų sekundžių Andy's Greene'as (59:15) įmušė pergalingą įvartį.