Elektrėniškiai nuo pat pirmų sekundžių „užlipo“ ant varžovų, kurie neturėjo net kvapo pasipriešinti – po dviejų kėlinių 8:0. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, kuris pasibaigė rezultatu 3:3.

„Noriu pasidžiaugti, kad komanda sužaidė abejas rungtynes labai atsakingai ir labai rezultatyviai, taip nudžiuginome savo sirgalius. Vis dėlto, mano nuomone, tokių rungtynių kaip šiandien geriau nebūtų, nes tarp kėlinių jau pradedame kalbėti apie picas, kas išmuša iš vėžių ir ne visada gerai paveikia kitus susitikimus“, - apie rungtynes komandos veteranas Šarūnas Kuliešius.

Lietuvos komandos gretose vėl sužibėjo jaunasis puolėjas Paulius Gintautas, pelnęs net 4 įvarčius (0:40, 4:27, 31:45 ir 46:47 min.).

Du įvarčius įmušė Andrius Židkovas (13:46 ir 30:11) ir Dovydas Kulevičius (18:06 ir 49:06), o po kartą įvarčiais pasižymėjo Š. Kuliešius (23:28), Vytautas Jagelavičius (23:40) ir Aivaras Bendžius (45:30). „Energijos“ vartus visas rungtynes saugojo jaunasis Donatas Žukovas.

Įvarčius svečiams įmušė Dmitrijus Klimovecas (41:17), Andrejus Goroška (42:50) ir Maksimas Tomašukas (59:59).

„Energija“ (30 tšk.) turnyro lentelėje pakilo į 6-ą vietą, o „HC Brest-2“ (10 tšk.) užima 11-ą poziciją.

Lapkričio 3-4 dienomis „Energija“ namuose priims Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (36 tšk.) klubą, užimantį 3-ią vietą turnyro lentelėje.