Penktadienį 25-ą gimtadienį paminėjusi dviratininkė surinko 51 tašką bei gerokai atsiliko nuo prizines vietas užėmusių sportininkių. 200 metrų lenktynėse iš eigos lietuvė buvo septinta, grupinėse lenktynėse dėl taškų – penkta, eliminacijos važiavime – dvylikta, persekiojime – septinta, skrače – dvylikta, o 500 metrų atskiro starto rungtyje – aštunta.

Auksą iškovojo britė Laura Trott (15 tšk.), tik dėl sėkmingesnio pasirodymo paskutinėje rungtyje aplenkusi olandę Kirsten Wild (15 tšk.). Bronza atiteko belgei Jolien D‘Hoore (18 tšk.). Varžybose dalyvavo 16 dviratininkių.

Sekmadienį vykusiose keirino varžybose Lietuvos dviratininkai į pusfinalius nepateko. Gintarė Gaivenytė-Mikalajūnė pirmame etape buvo ketvirta (į pusfinalį pateko dvi dviratininkės), o paguodos važiavime – šešta (tolyn pateko trys sportininkės). Šios rungties klasifikacijoje G.Gaivenytei atiteko paskutinė – septyniolikta – vieta.

Varžybų nugalėtoja tapo jauna olandė Elis Ligtlee, aplenkusi vokietę Kristiną Vogel bei prancūzę Virginie Cueff.

Vyrų keirino rungtyje startavo du Dmitrijaus Leopoldo auklėtiniai – Svajūnas Jonauskas bei Vasilijus Lendel. Pirmame rate abu sportininkai savo važiavimuose finišavo šešti. Paguodos varžybose S.Jonauskas per plauką nepateko į rungties pusfinalį. Sportininkas tarp penkių dalyvių užėmė antrą vietą, tačiau į kitą etapą pateko tik nugalėtojas. V.Lendel paguodos važiavime finišavo trečias.

Europos čempionu tapo vokietis Maximilianas Levy, aplenkęs britą Jasoną Kenny bei prancūzą Francois Pervisą.