Per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:15) 35-erių metų lietuvis kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečiojo kėlinio pabaigoje (57:09) gavo dvi baudos minutes. Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per 3 naujojo sezono rungtynes - rezultatyvus perdavimas bei 2 baudos minutės.

Įvarčius svečiams, kurie šiame mače po dviejų kėlinių turėjo trijų įvarčių (3:0) persvarą, pelnė Jaromiras Jagras, Damienas Brunneris (8:01), Michaelas Ryderis (24:34) ir Patrikas Eliašas (59:06).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais trečiajame kėlinyje pasižymėjo Ryanas Nugentas-Hopkinsas (45:43), Andrew Ference'as (49:28), Davidas Perronas (51:47) bei Tayloras Hallas (53:30).

Pergalingą baudinį rungtynėse, kurias stebėjo beveik 17 tūkst. žiūrovų, realizavo D. Perronas.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Niujorko „Rangers“ 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)