Lietuvai atstovavo Živilė Balčiūnaitė (6 km - 21 min. 48 sek.), Artūras Meška (6 km - 19:26), Remalda Kergytė (6 km - 21:47), Mindaugas Viršilas (9 km - 29:39), Vaida Žūsinaitė (6 km - 21:31) ir Justinas Beržanskis (9.195 km - 30:32).

Lietuvius šiose varžybose aplenkė tik Mogiliovo (2:19:57) ir Gardino (2:24:13) bėgikai iš Baltarusijos.

Maratono estafetėje rungėsi aštuonios komandos.

Šeštadienį Slovakijoje vyko VI tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Chodza na Bacuchu“, kuriose dalyvavo 9 valstybių ėjikai.

Pagrindinėse varžybose geriausiai sekėsi Brigitai Virbalytei, kuri 10 km nužingsniavo per 45 minutes 43 sekundes ir finišavo penkta. Dar po 1 minutės ir 1 sekundės finišo linija kirtusi Neringa Aidietytė užėmė šeštąją vietą.

Moterų varžybas laimėjo italė Federica Ferraro (43:55), antra finišavo rusė Natalija Seriožkina (45:00), o trečią vietą užėmė vengrė Viktoria Madarasz (45:07). Lietuves finiše dar aplenkė ir ketvirtą vietą užėmusi lenkė Agnieszka Dygacz.

Vyrų 10 km distancijoje sugaišęs 41 minutę ir 23 sekundes septintas liko Marius Žiūkas.

Nugalėjo ukrainietis Andrijus Kovenko (40:09), aplenkęs prizininkais tapusius rusą Piotrą Trofimovą (40:25) bei slovaką Antoną Kučminą (40:26).

Sėkmingai varžybų startavo net septynias prizines vietas iškovoję Lietuvos jaunieji ėjikai: