Penktadienį čiuožėjos atliko laisvąją programą, kurioje Lietuvos čiuožėja surinko 82,45 balo, užėmė 12 vietą bei beveik devyniais balais pagerino asmeninį sezono rezultatą. Pagal atliktus techninius elementus lietuvaitę aplenkė tik aštuonios sportininkės. Tiesa, programos atlikti be klaidų I. Janulevičiūtei nepavyko – atlikdama vieną iš šuolių čiuožėja griuvo.

Galutinėje įskaitoje I. Janulevičiūtė su 128,19 balo tarp 35 čiuožėjų tenkinosi 13 pozicija. Kelialapius į Sočio olimpines žaidynes iškovojo šešios sportininkės, kurių atstovaujamų šalių čiuožėjos dar nebuvo užsitikrinusios teisės startuoti olimpiadoje pasaulio čempionate.

Kelialapiai atiteko Australijos, Gruzijos, Norvegijos, Austrijos, Čekijos ir Brazilijos atstovėms. Nuo 12 poziciją užėmusios brazilės Isadoros Williams I. Janulevičiūtė atsiliko vos 1,89 balu.

Varžybų nugalėtoja tapo rusė Jelena Radionova (188,21 balai), aplenkusi po motinystės atostogų grįžusią 2007 ir 2011 metų pasaulio čempionę Miki Ando (162,86) iš Japonijos bei amerikietę Ashley Cain (162,39).

Trumpoji I. Janulevičiūtės programa:

Vyrų varžybose Lietuvos atstovas Saulius Ambrulevičius startavo nesėkmingai. Už trumpąją programą čiuožėjas buvo įvertintas 46,68 balais bei tarp 34 dalyvių rikiuojasi 29 pozicijoje. Dėl kelialapių į olimpiadą kovojantys sportininkai S.Ambrulevičių lenkia daugiau nei 16 balų.

Varžybose pirmauja japonas Nobunari Oda (87,34 balo), lenkiantis amerikietį Jasoną Browną (79,41) ir kanadietį Jeremy Teną (76,49).

Laisvąją programą čiuožėjai atliks šeštadienį.