Paramos grupės įkūrėjas R. Kaukėnas 4,2 km trasą įveikė kartu su savo vyresnėle dukra, su jais taip pat bėgo krepšininkas Mindaugas Lukauskis su šeima, trenerio Gintauto Vileitos vedama Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, moterų krepšinio atstovės, Lietuvos vandensvydžio lygos sportininkai.

Prie akcijos taip prisijungė dainininkas Vaidas Baumila, aktoriai Vytautas Rumšas, Giedrius Savickas ir Artūras Orlauskas-Zakarauskas, radijo laidų vedėjas Simas Stankus bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Komandoje „Aplenkime vėžį“ bėgo ir gausus gydytojų hematologų, savanorių bei kitų neabejingų žmonių būrys.

Maratono organizatorių teigimu, prie R. Kaukėno paramos grupės komandos prisijungė apie 150 žmonių. Bėgdami jie ne tik užsiėmė ligų prevencija, bet ir nešė gerumo viltį sunkiai sergantiems vaikams.

Visų prie komandos prisijungusių žmonių registracijos mokestis buvo skirtas paramos grupei. Iš šio mokesčio ir aukų surinktos lėšos siekia beveik 3200 litų.

Visos surinktos lėšos bus panaudotos palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. R. Kaukėno paramos grupė bendradarbiauja su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Vaikų ligų klinikos onkologiniu skyriumi, kuris ir šį kartą už surinktas lėšas bus aprūpintas nauja technika.

Renginio metu Katedros aikštėje įsikūrusioje paramos grupės ir partnerių OHLB „Kraujas“ palapinėje taip pat buvo galima užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą. 27 renginio lankytojai apsisprendė ir ryžosi kaulų čiulpų donorystei.

„Dėkoju rėmėjams ir visiems neabejingiems žmonėms, kurie prisijungė prie „Aplenkime vėžį“ komandos, bėgo kartu tam, kad užkirstų kelią jų tykančioms ligoms ir padėtų kitiems įveikti vėžį. Nusprendėme, kad projektas bus tęstinis, paramos grupės komanda tikrai bus buriama ir kitų metų Vilniaus maratone. Kviečiame su komanda „Aplenkime vėžį“ dalyvauti ir kituose bėgimo bei sveikatingumo renginiuose ir taip dar kartą pranešti aplinkiniams, kad padėti galime kiekvienas“, - sakė R. Kaukėnas.