Atrankos varžybose pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė iš Lietuvos 50 m laisvu stiliumi nuplaukė per 25,36 sekundės ir, 0,08 sekundės nusileidusi tik rusei Rozalijai Nasretdinovai, užėmė antrąją vietą.

Trečia liko australė Shayna Jack - 25,62 sekundės.

Jau penkis medalius - tris aukso ir du sidabro - Dubajuje iškovojusi Rūta Meilutytė penktadienį taip pat plauks ir 50 m nugara finale.

Kita 50 m laisvu stiliumi rungties kvalifikacijoje startavusi lietuvė Eva Gliožerytė nuotolį nuplaukė per 26,93 sekundės ir liko 27-ta tarp 73-jų dalyvių.

P. Strazdas nepateko į 100 m laisvu stiliumi pusfinalį

Jungtiniuose Arabų Emyratuose tęsiasi pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo pirmenybės.

Penktadienį pirmasis iš lietuvių kvalifikacinėse varžybose startavęs Povilas Strazdas nepateko į pusfinalį plaukdamas 100 m laisvu stiliumi. Jis distanciją įveikė per 51,23 sekundės ir, 0,24 sekundės pagerinęs asmeninį rekordą, liko 20-tas tarp 92-jų atrankos dalyvių. Iki išsvajoto šešioliktuko Lietuvos plaukikui pritrūko 0,12 sekundės.

Greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė australas Luke'as Percy's (49,33 sek.), amerikietis Caelebas Dresselas (49,48 sek.) bei kitas Australijos atstovas Reganas Leongas (49,68 sek.).

M. Auruškevičiaus 50 m krūtine pusfinalyje nebus

Mantui Auruškevičiui nepavyko patekti į 50 m krūtine rungties pusfinalį. Lietuvis atrankoje distanciją įveikė per 29,23 sekundės ir, 0,51 sekundės pagerinęs asmeninį rekordą, liko 24-as tarp 68-ių kvalifikacijos dalyvių. Iki išsvajoto šešioliktuko Lietuvos plaukikui pritrūko 0,41 sekundės.

Greičiausiai šios rungties atrankoje startavo slovėnas Peteris Johnas Stevensas (27,74 sek.), lenkas Maciejus Holubas (28,18 sek.) ir brazilas Pedro Cardona (28,18 sek.).

Penktadienį vakarinėse varžybose lietuvių laukia trys startai - Deividas Margevičius varžysis 50 m peteliške rungties finale, o Rūta Meilutytė bandys iškovoti medalį 50 m nuotolyje nugara ir plauks 50 m laisvu stiliumi rungties pusfinalyje.

Ypač Lietuvai sėkmingose pirmenybėse Dubajuje mūsų šalies jaunieji plaukikai jau iškovojo šešis medalius - tris aukso ir tris sidabro.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)