Vaida Reinartaitė - 45 vietą (53 min. 44 sek.), Roma Puišienė – 56 vietą (1 val. 1 min. 35 sek.).

Moterų grupėje startavo 61 sportininkė, turėjusios įveikti 8,7 kilometro su 18 kontroliniu punktų trasą. Aukso medalį iškovojo suomė Marika Hara, trasoje užtrukusi 39 min. 31 sek. Antrąją vietą užėmė britė Emily Benham, nugalėtojai pralaimėjusi 33 sek. Trečiąja liko suomė Susanna Laurila, nugalėtojai pralaimėjusi 1 min. 58 sek.

Nugalėtoju vyrų grupėje, tapo estas Tõnis Ermas, distancijoje užtrukęs 47 min. 41 sek. Antrą vietą užėmė rusas Antonas Foliforovas, nugalėtojui pralaimėjęs 5 sek. Trečia vieta atiteko suomiui Samuli Saarelai, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 12 sek.

Aukščiausią vietą iš šešių startavusių lietuvių užėmė Petras Andrašiūnas - 26-a vieta (52 min. 53 min). Jonas Maišelis užėmė 31-a vietą (53 min. 29 sek.), Regimantas Kavaliauskas – 52-ą vietą (56 min. 4 sek.), Egidijus Pilybas - 69-ą vietą ( 1 val. 7 sek.), Julius Juodišius - 82-ą vietą (1 val. 11 min. 41 min.), o Šarūnas Dmukauskas buvo diskvalifikuotas.

Vyrų grupėje startavo 93 sportininkai, turėję įveikti 11,4 kilometro ilgio su 24 kontroliniais punktais trasą.

Jaunimo vaikinų grupėje iš Lietuvos atstovų geriausiai pasirodė Vytenis Miliūnas, užėmęs 23-ią vietą (47 min. 17 sek.). Aidas Žigilėjus užėmė 38-ą vietą (50 min. 39 sek.), o Dominykas Būta – 55-ą vietą (1 val. 42 sek.).

Vaikinų grupėje nugalėjo prancūzas Cedricas Beillas, trasoje užtrukęs 40 min. 50 sek. Sidabro medalį iškovojo čekas Vojtechas Ludvikas, nuo nugalėtojo atsilikęs 22 sek. Trečią vietą užėmė švedas Oskaras Sandbergas, nugalėtojui pralaimėjęs 39 sek. Sprinto distancijoje varžėsi 63 vaikinai, turėję įveikti 9,4 kilometro ilgio trasą su 19 kontrolinių punktų.

Jaunimo merginų grupėje nugalėtoja tapo Svetlana Poverina iš Rusijos (32 min. 49 sek.). Antrą vietą užėmė suomė Henna Saarinen, nugalėtojai pralaimėjusi 3 min. 37 sek. Trečią vietą užėmė suomė Ruska Saarela, nuo nugalėtojos atsilikusi 3 min. 41 sek.

Lietuvos atstovė Viktorija Michnovič užėmė 14-ą vietą, nugalėtojai pralaimėjusi 10 min. 34 sek. Algirda Zaliauskaitė užėmė 16-ą vietą (44 min. 32 sek.), Patricija Babrauskaitė – 20-ą vietą (46 min. 28 sek.), Milda Dautartaitė - 31 vietą (53 min. 33 sek.). Sprinto distancijoje varžėsi 33 merginos, turėjusios įveikti 7,2 kilometro ilgio trasą su 15 kontrolinių punktų.

Ketvirtadienį čempionate bus poilsio diena, o varžybos tęsis penktadienį estafetėmis.