Pirmieji pasižymėjo britai (09:04), tačiau „Energija“ atsakė net penkiais įvarčiais iš eilės. Pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Laisvydas Rimkus (09:48, Justinas Vėželis, Antonas Korneičiukas).

Antrajame kėlinyje įsibėgėjusios „Energijos“ atotrūkį didino Artūras Katulis (24:00), baudinį uždirbęs Donatas Vitte (25:42), Andrius Židkovas (28:00, J.Vėželis, Karolis Kubilius) ir Aivaras Bendžius (30:06, Rolandas Aliukonis, Martynas Šlikas).

Britai sušvelnino skirtumą iki 5:2, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Algimantas Visockas (44:22, M.Šlikas) padidino skirtumą iki 6:2.

Besibaigiant rungtynėms varžovai dviem įvarčiais rezultatą sušvelnino.

Ši pergalė leido iš „Energijai“ iš turnyrinės lentelės dugno šoktelti į trečią vietą.

Kitose dienos rungtynėse Omsko „Jastreby“ (Rusija) turėjo vargo su Lenkijos U-20 rinktine – 3:2 (1:0, 2:1, 0:1), o Baltarusijos U-18 rinktinė garbingai priešinosi turnyro lyderei, Stupino „Kapitan“ (Rusija) komandai 3:4 (0:2, 1:2, 2:0).

1.Stupino HK "Kapitan"317:99
2.Omsko "Jastreby"313:69
3.Elektrėnų "Energija"314:153