Bendroje įskaitoje I. Konovalovas po prologo ir dešimties etapų 44 minutes bei 24 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtoju tapusiam ispanui Alejandro Marque'ui Porto, aplenkusiam tautietį Gustavo Veloso bei portugalą Rui Miguelį Sousą Barbosą.

1. Alejandro Marque Porto (Ispanija) - 43 val. 02 min. 20 sek.
2. Gustavo Veloso (Ispanija) - atsiliko 4 sek.
131. Filippo Baggio (Italija) - 3:04:13

Sekmadienį dešimto 130 km etapo nugalėtoju tapo amerikietis Jacobas Keoughas (3 val. 00 min. 38 sek.), o kartu su pagrindine grupe finišavęs I. Konovalovas buvo 57-as.

G. Bagdonas Olandijoje tenkinosi 65-a pozicija

Devintą kartą Olandijoje finišavusiose daugiadienėse „Eneco Tour“ dviratininkų lenktynėse 65-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Ag2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas. Lietuvos dviratininką nuo lenktynių nugalėtojo čeko Zdeneko Štybaro, aplenkusio olandą Tomą Dumouliną bei ukrainietį Andrejų Grivko, skyrė 24 minutes bei 24 sekundės.

1. Zdenek Štybar (Čekija) - 25 val. 14 min. 05 sek.
2. Tom Dumoulin (Olandija) - atsiliko 26 sek.
110. Bernhard Eisel (Austrija) -  45:11

Septinto 208 km nugalėtoju tapo čekas Z. Štybaras (5:00:03), G. Bagdonas (+29 sek.) finišavo penkioliktas, o Aidis Kruopis ("Orica-GreenEdge"), kuris po šešių etapų buvo 110-as, nebaigė septintojetapo distancijos.