Lietuvos dviratininkas 166,3 km distancijoje 26 minutes bei 15 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Gustavo Veloso, aplenkusiam portugalus Rui Miguelį Sousa Barbosą ir Danielį Eduardo Moreirą Silvą.

Etapo rezultatai:

1. Gustavo Veloso (Ispanija) 5 val. 03 min. 26 sek.
2. Rui Miguel Sousa Barbosa (Portugalija) atsiliko 1 sek.
132.Jimmy Engoulvent (Prancūzija) 45:39

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas po prologo ir aštuonių etapų tebėra 34-as, tačiau lenktynių lyderiui ispanui Sergio Pardillai Bellonui jau pralaimi 41 minutę bei 48 sekundes.

Bendroji įskaita:

1. Sergio Pardilla Bellon (Ispanija) 39:11:58
2. Gustavo Cesar Veloso (Ispanija) atsilieka 6 sek.
132.Filippo Baggio (Italija) 2:54:53

Devintą kartą Olandijoje surengtų daugiadienių „Eneco Tour“ dviratininkų lenktynių penktajame etape - 13,2 km atskiro starto lenktynėse - 71-as finišavo „Ag2R La Mondiale“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas. Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) finiše buvo 123-ias.

Pirmasis lietuvis etapo nugalėtojui prancūzui Sylvainui Chavaneliui pralaimėjo 1 minutę ir 10 sekundžių, antrasis - 1 minutę bei 49 sekundes.

1. Sylvain Chavanel (Prancūzija) 16 min. 04 sek.
2. Tom Dumoulin (Olandija) atsiliko 4 sek.
156.Jure Kočjan (Slovėnija) 3:07

Bendroje lenktynių įskaitoje A.Kruopis nukrito į 87-ą vietą, o G.Bagdonas tebėra 111-as.