Lietuvos dviratininkas 166,3 km distancijoje 7 minutes bei 45 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Rauliui Alarconui Garciai, aplenkusiam portugalus Edgarą Miguelį Lemosą Pinto bei Celio Cristiano Sousą.

Etapo rezultatai:

1. Raul Alarcon Garcia (Ispanija) 4 val. 45 min. 45 sek.
2. Edgar Miguel Lemos Pinto (Portugalija) atsiliko 1 min. 30 sek.
136.Walter Da Silva (Angola) 33:41

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas po prologo ir septynių etapų iš 36-os vietos pakilo į 34-ą, tačiau lenktynių lyderiui ispanui Sergio Pardillai Bellonui jau pralaimi 15 minučių bei 34 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Sergio Pardilla Bellon (Ispanija) 34:08:31
2. Rui Miguel Sousa Barbosa (Portugalija) tas pats laikas
3. Gustavo Cesar Veloso (Ispanija) atsilieka 7 sek.

A. Kruopis Nyderlanduose - 23-ias

Devintą kartą Nyderlanduose surengtų daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 23-ias finišavo "Orica-GreenEdge" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 169,6 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju vokiečiu Andre Greipeliu, finiše akimirka aplenkusiu italą Giacomo Nizzolo bei olandą Larsą Boomą.

29 sekundes lyderiams pralaimėjo bei 82-as finiše buvo Gediminas Bagdonas ("Ag2R La Mondiale"), o Ramūnas Navardauskas ("Garmin-Sharp") nebaigė etapo bei pasitraukė iš tolesnių lenktynių.

1. Andre Greipel (Vokietija)   3 val. 47 min. 36 sek.
160. Sander Cordeel (Belgija) 12:11

Bendroje lenktynių įskaitoje A. Kruopis pakilo į 82-ą vietą, o G. Bagdonas - į 111-ąją poziciją.