Vilius 6,3 km su 33 kontroliniais punktais trasą įveikė per 35 min. 42,5 sek. ir tik keliomis šimtosiomis sekundės dalimis atsiliko nuo antrą vietą iškovojusio šveicaro Daniel Hubmann, kuris trasą įveikė per 35 min. 42,1
sek.

Auksas atiteko taip pat Šveicarijos atstovui Matthias Kyburz, kuris trasoje užtruko 34 min. 04,5 sek. Aukštą 7-tą vietą iškovojo ir kitas Lietuvos atstovas - Jonas Vytautas Gvildys, jis trasą įveikė per 36 min. 00,2 sek.

Moterų grupėje lietuvėms aukštų rezultatų iškovoti nepavyko, Aušrinė Kutkaitė 5,2 km su 29 kontroliniais punktais trasą įveikė per 39 min. 45 sek. ir užėmė 20-tą vietą, Kristina Rybakovaitė (41 min. 05 sek.) buvo
25-ta. Nugalėtoja tapo Suomijos atstovė Minna Kauppi trasoje sugaišusi 32 min. 59 sek.

Pasaulio žaidynės yra Tarptautinio olimpinio komiteto globojamas renginys, dar vadinamas neolimpinių sporto šakų olimpiada. Pasaulio žaidynėse dalyvauja per 5000 sportininkų iš daugiau kaip 100 valstybių, kurie varžosi daugiau kaip 30-tyje sporto šakų.