Ž.Balčiūnaitė nuo nugalėtojos 33 metų Rusijos bėgikės Liubovės Denisovos atsiliko 1 min. 59 sek. Lietuvei už antrąją vietą atiteko 16,5 tūkst. JAV dolerių premija.

Ž.Balčiūnaitė 2003 ir 2004 metais Los Andželo maratone, kuris patenka į didžiausių pasaulio maratonų dešimtuką, buvo trečia.

Šiemet trečia finišavo Kenijos atletė Hellen Kimutai. Ji nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 25 sek.

Tarp vyrų visas prizines vietas užėmė Kenijos bėgikai. Pirmas finišo liniją kirto 34 metų Markas Saina - 2 val. 9 min. 35 sek.

Absoliučioje įskaitoje Ž.Balčiūnaitė užėmė 14-ąją vietą.

L.Denisovai ir M.Sainai už pergales atiteko po 25 tūkst. JAV dolerių ir po naują automobilį "Honda Accord EX V-6".

Beje, moterys startavo 15 min. 50 sek. anksčiau už vyrus. Jiems pavyko aplenkti dailiosios lyties atstoves. Pirmam finišavusiam M.Sainai atiteko papildoma 75 tūkst. dolerių premija. Pernai vyrams nepavyko aplenkti moterų, kurios į trasą išbėgo 20 min. 30 sek. anksčiau.

Los Andželo maratone dalyvavo 25 tūkst. 102 bėgikai.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.