Jauniausi dalyviai 10-14 metų vaikai suko ratus Kaišiadorių miesto 1,4 km ilgio trasoje.

Nors dviratininkus merkė vasariškas lietus, tai nesumažino varžybų įkarščio. Dėl medalių ir prizinių vietų kovojo visų amžiaus grupių dalyviai, pradedant šešiolikmečiais jaunučiais ir baigiant garbingais 60-ties metų ir vyresniais veteranais.

Patys greičiausi dviratininkai vyrai, laimėję Kaišiadorių mero taurę paaiškėjo po aštraus ir kovingo finišo sprinto. Teisėjų sprendimu 150 km lenktynes laimėjo Lukas Talačka iš „Top team-Dviratis Tau“ komandos per 3:36:07.7 val. Antras buvo Rimas Zarauskas iš SP Umarai komandos, atsilikęs 15 sek. Trečias finišavo Deividas Vileniškis Deividas iš „Top team-Dviratis Tau“ per 3:36:23.3 val.

Moterų įskaitoje greičiausios buvo ir Kaišiadorių mero taurę 50 km distancijoje laimėjo:

1) Miškevičienė Agnė, Velomanai, Kaunas. 1:22:15.9 val.
2) Špakova Tatjana, Daugavpils, Latvija. 1:28:21.0 val.
3) Liubinskaitė Rūta, Dviratai-Thermowave, Kaunas 1:37:21.0 val.

Kartu su individualia įskaita vyko kova tarp komandų. 150 km distancijoje startavo 7 komandos, 100 km distancijoje – 2.

Tarp komandų laimėjo „Top team-Dviratis Tau“ (Vilnius) – 10:48:55,6. Antrą vietą užėmė „Focus“ (Vilnius) – 10:51:58,7. Trečia vieta atiteko „SP Umarai“ (Vilnius) – 10:52:00,2.

100 km distancijoje pirmą-antrą vietas pasidalino Best Team Ever Made, Kaunas (7:56:18,7) ir Velomanai SS, Kaunas (8:01:51,3).

Pirmą kartą Kaišiadoryse įvykusios dviračių lenktynės baigėsi sėkmingai, trasa sulaukė gero dalyvių įvertinimo. Organizatoriai ir partneriai tikisi, kad „Kaišiadorių dviračių turas“ vyks ir ateityje.
Dalyviai ir organizatoriai nuoširdžiai dėkoja dideliam būriui savanorių iš Kaišiadorių, Žaslių, Kauno ir kitų miestų. Renginį organizavo VšĮ „Dviratai“.