Lietuvos atstovė kombinuotoje kroso bei šaudymo rungtyje liko septyniolikta (1960 tšk.).

I. Serapinaitės sesuo dvynė Emilija Serapinaitė (4028 tšk.) galutinėje įskaitoje liko 11-a, Aurelija Tamašauskaitė (3960 tšk.) užėmė 13-ąją vietą, o Vilma Juchnevičiūtė (3692 tšk.) tenkinosi 32-ąja pozicija tarp 52 dalyvių.

Aukso medalį iškovojo britė Eilidh Prise (4224 tšk.), aplenkusi tautietę Francesca Summers (4184 tšk.) bei italę Francescą Tognetti (4184 tšk.).

Vaikinų (64 dalyviai) turnyre vienintelis Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje liko 54-as ir galutinėje įskaitoje su 4212 taškų buvo 40-as.

Europos čempiono auksą iškovojo prancūzas Brice'as Lobert'as (4852 tšk.), sidabro medalio savininku tapo vengras Krisztianą Stroblą (4772 tšk.), o bronzos apdovanojimu tenkinosi britas Josephas Choongas (4764 tšk.).

Merginų komandinėje įskaitoje lietuvės su 12 156 taškais buvo trečios. Nugalėjo italės (12 316 tšk.), o antrą vietą užėmė britės (12 268 taškai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)