Sidabro medalis šioje rungtyje atiteko Kazachstano atstovui Sergejui Jemeljanovui (1:56,203), o bronza tenkinosi baltarusis Andrejus Bogdanovičius (1:57,496).

Už prizininkų pakylos šios rungties finale liko lenkas, rusas, Moldovos atstovas, čekas ir uzbekas.
Jevgenijus Šuklinas

Tai - jau šeštas lietuvių aukso medalis universiadoje Kazanėje ir devintas iš viso. Prieš tai auksą iškovojo irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė (2000 m nuotolyje), Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris (2000 m nuotolyje) bei vienvietininkas Mindaugas Griškonis (taip pat - 2000 m distancijoje).

M. Maldonis 500 m distancijoje - ketvirtas

Ketvirtą vietą vyrų 500 m distancijos finale pirmadienį užėmė baidarininkas Mindaugas Maldonis, aplenkęs penkis varžovus: iš Vengrijos, Italijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Brazilijos. Lietuvis distancijoje sugaišo 1 minutę 46,037 sekundės.

Universiados čempionu tapo Fernando Pimenta (1:43,900), sidabro apdovanojimą iškovojo vokietis Martinas Schubertas (1:45,955), o šios rungties bronzos medalininku tapo rusas Viktoras Andriuškinas (1:45,992).

R, Nekriošiui ir A. Olijnikui nepavyko tapti prizininkais

Baidarininkai Ričardas Nekriošius bei Andrejus Olijnikas 500 m rungties finale, aplenkę varžovus iš Meksikos, Slovėnijos, Italijos, Vengrijos bei Slovakijos, finišavo ketvirti - 1 minutė 36,259 sekundės.

Universiados čempionais tapo baltarusiai Denisas Žichadla ir Vitalijus Bialka (1:34,923), antri finišavo lenkai Pawelas Szandrachas bei Mariuszas Kujawskis (1:34,941), o treti finišavo rusai Jevgenijus Lukancovas ir Dmitrijus Gudimovas (1:35,674).

Iš viso universiados Kazanėje baidarių ir kanojų regatoje Lietuvos atstovams atiteko trys aukso medaliai: du - kanojininkui Jevgenijui Šuklinui (200 ir 500 m), vienas - baidarininkui Ignui Navakauskui (200 m).

L. Smulkys ir V. Vasiliauskas finale buvo aštunti

Dviviečių kanojų 500 m distancijos finale paskutiniai - aštunti - finišavo Laimonas Smulkys bei Vytautas Vasiliauskas. Lietuvos kanojininkų rezultatas po nesėkmingo starto buvo kuklus - 2 minutės 06,237 sekundės.

Finale nugalėjo bei universiados čempionais tapo rusai Viktoras Melantjevas ir Ivanas Štylis (1:44,918), aplenkę prizininkais tapusius čekus Jaroslavą Radoną bei Filipą Dvoržaką (1:46,298) ir lenkus Tomaszą Kaczorą bei Vincentą Slominskį (1:47,447).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (401)