Bronza atiteko rusams Dmitrijui Chmylninui ir Denisui Pribylui (6:50,22 min.).

Pusfinalyje R. Maščinskas ir S. Ritteris irgi užtikrintai laimėjo savo atrankos plaukimą (6:34.57 min.).

Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas

Iškart po to vykusiame vyrų vienviečių valčių 2000 m finale varžovams nepavejamas buvo ir Mindaugas Griškonis (7:18.32 min.), taip pat pelnęs auksinį medalį. Pusfinalio atrankos plaukime jis buvo dar greitesnis - užtruko tik 7:03.50 min.

Lietuvis finale daugiau nei 5 sek. aplenkė meksikietį Patricką Loligerį (7:23,94 min.) ir daugiau nei 10 sek. - ukrainietį Sergejų Gumenijų (7:28,53 min.).
Mindaugas Griškonis (viduryje)

Primename, kad sekmadienį moterų dviviečių valčių 2000 metrų irklavimo regatos finale triumfavo Lietuvos atstovės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė - jos distanciją įveikė per 7:17:43 min. ir iškovojo aukso medalius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (125)