Pirmoji Lietuvos dviratininkė galutinėje įskaitoje lenktynių nugalėtojai amerikietei Marai Abbott pralaimėjo 45 minutes ir 23 sekundes, antroji - 1 valandą 25 minutes ir 49 sekundes.

Galutinė įskaita:

1. Mara Abbott (JAV) 20 val. 30 min. 15 sek.
2. Tatiana Guderzo (Italija) atsiliko 1 min. 33 sek.

I. Konovalovas lenktynes Austrijoje baigė 50-as

Sekmadienį aštuntąjį etapą - 16 km atskiro starto lenktynės laimėjo olandė Eleonora Van Dijk (21 min. 12 sek.). I. Čilvinaitė finišavo 24-ta (+1 min. 52 sek.), o K. Sosna - 47-ta (+2:25).

65-ą kartą Austrijoje vykusiose daugiadienėse "Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria" dviratininkų lenktynėse 50-ąją vietą užėmė "MTN-Qhubeka" ekipos narys Ignatas Konovalovas.

Galutinėje įskaitoje Lietuvos dviratininką nuo lenktynių nugalėtoju tapusio austro Riccardo Zoidlio skyrė 27 minutės bei 30 sekundžių.

1. Riccardo Zoidl (Austrija)  25 val. 49 min. 51 sek.
2. Aleksandr Diačenko (Kazachstanas) atsiliko 33 sek.