Beveik 500 sportininkų iš 22 šalių pasitikrino savo pasirengimą Europos jaunimo čempionatui Rietyje ir pasaulio jaunių čempionatui Donecke.

Šios varžybose startavo ir 7 lietuviai, kurie laimėjo net 3 rungtis. Dar 3 mūsiškiai pagerino asmeninius rekordus.

Modesta Morauskaitė nugalėjo 400 metrų bėgime. Trasoje sugaisuši 54,08 sekundės ji vos 0,01 sek. atsiliko nuo asmeninio rekordo.

Sekmadienį šuolių į aukštį rungtyje nugalėjo Gintarė Nesteckytė (1,81 m), o disko metimo – Ieva Zarankaitė (50,47 m).

Asmeninį rekordą pasiekė Paulius Žabinskas, trečiu bandymu nustūmęs rutulį 18,53 m. Tai jam užtikrino antrą vietą.

Dar vieną asmeninį rekordą pagerino Adrijus Glebauskas. Jis pirmą kartą peršoko į 2,15 m aukštį pakeltą kartelę ir užėmė trečią vietą tik dėl didesnio skaičiaus bandymų.

Taip pat asmeninį rekordą pagerinusi šuolininkė į tolį Jogailė Petrokaitė (6,27 m) ir Ieties metikė Liveta Jasiūnaitė (49,28 m) užėmė penktąsias vietas.

Praėjusiais metais šias varžybas laimėjo Dovilė Dzindzaletaitė, kurios rezultatas trišuolyje – 13,72 m – yra antras per visą „Junioren-Gala“ istoriją, o G. Nesteckytė (1,83 m) buvo trečia.