Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentas Rimgaudas Balaiša labai džiaugiasi tokiu dideliu užsienio sportininkų susidomėjimu šiuo turnyru, o taip pat ir tiesiogiai skelbiamais varžybų rezultatais.
Iki 15 metų komandinėse berniukų amžiaus varžybose turnyro nugalėtojais tapo Lietuvos-1 (M. Stankevičius ir B. Skirmantas) stalo tenisininkai. Jie finale rezultatu 3:1 įveikė Ukrainos-1 (B. Sinkevyčius ir R. Chmelovas) rinktinę.

Pusfinalyje komanda Lietuva-1 rezultatu 3:2 įveikė Lietuva-2 ekipą (R. Lesivas, D. Stankevičius). Ukrainos-1 rinktinė dėl patekimo į finalą rezultatu 3:0 įveikė Ukrainos-2 komandą (I. Kanunnikovas, O. Riznyčenko). Trečia vieta dalinasi Lietuvos-2 ir Ukrainos-2 komandos.

Merginų tarpe toje pačioje amžiaus grupėje nugalėtojų titulu džiaugėsi Ukrainos-1 (J. Sinycyna, S. Brateiko) komandos sportininkės. Komanda finalo kovoje rezultatu 3:1 įveikė Lenkijos rinktinę (K. Lalak, J. Slazak). Pusfinalyje rezultatu 0:3 prieš Lenkijos rinktinę pralaimėjusi Baltarusijos-1 (N. Bogdanova, M. Baltušytė) ir Ukrainos-2 komanda (V. Perebeynos, O. Nalisnikovska) rezultatu 0:3 pralaimėjusi Ukrainos-1 komandai dalinasi trečia vieta.

Iki 13 metų amžiaus grupės komandų varžybose nugalėtojais tapo Lietuvos rinktinė. Finale nugalėtojai rezultatu 3:0 įveikė jungtinę komandą Kaišiadorys-Vilnius. Trečia vieta dalinasi Jonavos ir Lenkijos „Kpozts“ komandos.

Tuo tarpu mergaičių nugalėtojomis tapo Rusijos „Dussh-2“ komanda. Jos finale įveikė Lenkijos komandą rezultatu 3:2. Ukrainos ir Lietuvos rinktinės dalinasi trečia vieta.

Taip buvo vykdomos ir vienetų varžybos. Iki 15 m. Berniukų amžiaus grupėje neįveikiamas buvo ukrainietis Ilja Kanunnikovas, finale rezultatu 3:1 įveikęs lietuvį Beną Skirmantą. Trečia vieta dalinosi ukrainietis Bogdanas Sinkevyčius ir baltarusis Andrejus Labanovas. Toje pačioje amžiaus grupėje merginų tarpe nugalėtojos titulu džiaugėsi lenkė Julia Slazak, kuri finale rezultatu 3:0 įveikė tėvynainę Karoliną Lalak. Margarita Baltušytė iš Baltarusijos ir estė Airi Avameri dalinosi trečia vieta.

Berniukų iki 13 metų grupėje pirmą vietą iškovojo taip pat ukrainietis Ostapas Ryzničenka. Finale sportininkas atkaklioje kovoje rezultatu 3:2 įveikė Lietuvos stalo tenisininką Agnių Kačerauską. Trečia vieta dalinosi Rusijos atstovas Pavelas Lebedevas ir baltarusis Vladislavas Ruklecovas.

Mergaičių tarpe finale kovojo Rusijos stalo tenisininkės. Anna Vološina tapo varžybų nugalėtoja, rezultatu 3:0 įveikusi Dariją Semionovą. Šioje amžiaus grupėje trečios liko lietuvė Adelė Gudynaitė ir ukrainietė Veronika Perebejnos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)