6 sekundes nuo prologo nugalėtojo atsilikęs australas Brettas Lancas užėmė antrąją vietą, o trečiojoje pozicijoje liko 8 sekundėmis nuo kanadiečio atsilikęs rusas Artiomas Ovečkinas.

1. Svein Tuft (Kanada) - 9 min. 55 sek.
2. Brett Lancas (Australija) - atsiliko 6 sek.

Ž. Savickas pirmą lenktynių Prancūzijoje etapą baigė penkioliktas

Prancūzijoje prasidėjusių keturių etapų 39-ų „Tour des Pays Savoie“ dviratininkų lenktynių pirmą etapą penkioliktas baigė „Bourg en Bresse Ain Cyclisme“ komandai atstovaujantis Žydrūnas Savickas.

Lietuvos dviratininkas 133,6 km distancijos finiše 2 minutes ir 15 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui šveicarui Mirco Saggiorato, kuris sugaišo 3 valandas 30 minučių ir 30 sekundžių.

1. Mirco Saggiorato (Šveicarija) - 3 val. 30 min. 30 sek.
2. Pierre-Roger Latour (Prancūzija) - atsiliko 13 sek.

Lenktynių Šveicarijoje šeštą etapą A. Kruopis baigė 18-as

Šveicarijoje vykstančių daugiadienių „Tour de Suisse“ dviratininkų lenktynių penktą etapą „Orica-GreenEdge“ ekipos narys Aidis Kruopis baigė 18-as ir bendroje lenktynių įskaitoje pakilo į 149-ą poziciją iš 154-os.

Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 187,9 km distancijos finiše 10 minučių ir 43 sekundes pralaimėjo etapą laimėjusiam šveicarui Gregory Rastui.

Etapo rezultatai:

1. Gregory Rast (Šveicarija) - 4 val. 23 min. 53 sek.
2. Mathew Hayman (Australija) - atsiliko 25 sek.
157. Arman Kamyšev (Kazachstanas) - 15:37

Po šešių etapų A. Kruopis nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio šveicaro Mathiaso Franko, kuris finišavo 22-as, ir toliau atsilieka 46 minutėmis ir 15 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Mathias Frank (Šveicarija) - 20 val. 31 min. 06 sek.
2. Roman Kreuziger (Čekija) - atsilieka 23 sek.
157. Oliver Kaisen (Belgija) - 57:19

Lenktynių Liuksemburge pirmą etapą I. Konovalovas ir G. Kaupas baigė su pagrindine grupe

Liuksemburge tęsiasi penkių dienų 73-ios „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja ir keturi Lietuvos atletai. Pirmą 183,8 km etapą su pagrindine grupe baigė du lietuviai - 47-as finišavęs „Team MTN Qhubeka“ ekipos narys Ignatas Konovalovas bei 80-as finišo liniją kirtęs Gediminas Kaupas, atstovaujantis „Team Differdange-Losch“ komandai.

Abu lietuviai, kaip ir etapo nugalėtojas rusas Aleksandras Prosevas nuotolį įveikė per 4 valandas 40 minučių 50 sekundžių.

35 sekundes nuo lyderių atsilikęs Evaldas Šiškevičius („Sojasun“) etapą baigė 113-as, o 53 sekundes nugalėtojui pralaimėjęs Gediminas Bagdonas („Ag2R Mondiale“) tenkinosi 120-a pozicija tarp 129-ių lenktynes tęsiančių dviratininkų.

1. Aleksandr Prosev (Rusija) - 4 val. 40 min. 50 sek.