Svečiai iš Bostono, kurie yra Rytų konferencijos čempionai, beveik iki trečio kėlinio vidurio pirmavo 3:1 po dviejų serbų kilmės kanadiečio Milano Lučičiaus (13:11 ir 20:51 min.) ir vieno Patrice'o Bergerono (46:09) įvarčių, bet savo persvaros neišsaugojo. Čikagiečiai Brandonas Saadas (23:08), Dave'as Bollandas (48:00) ir Johnny Oduya (52:14) išlygino skirtumą (3:3).

Bostono klubo legionieriai čekas Jaromiras Jagras ir latvis Kasparas Daugavinis galėjo išplėšti pergalę saviškiams atitinkamai antrame ir trečiame pratęsimuose. Čekas pataikė į varžovų vartų virpstą, o latvis iš patogios pozicijos prašovė pro šalį.

Šios rungtynės buvo penktos pagal trukmę NHL Stenlio taurės (Stanley Cup) finalų istorijoje - 1 val. 52 min. ir 08 sek. gryno žaidimo laiko.

Rezultatas:

Čikagos „Blackhawks“ - Bostono „Bruins“ - 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0), po 3 pratęsimų, serija 1-0.

Antras finalo serijos susitikimas sekmadienį vėl vyks Čikagoje.

Ilgiau pratęsimai buvo buvo žaidžiami tik 1990, 1999, 2002 ir 1931 metais.

Ilgiausių pratęsimų trukmė (metai, komandos, pratęsimo trukmė):

1990 - Edmontono „Oilers“ ir Bostono „Bruins“ - 55 min. 13 sek.
1996 - Kolorado „Avalanche“ - Floridos „Panthers“ - 44:31

„Blackhawks“ ekipa Stenlio taurės savininke buvo keturis (1934, 1938, 1961 ir 2010) kartus, o „Bruins“ klubas šešis - 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 bei 2011 metais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)