Pirmoji Lietuvos dviratininkė 108 km distancijoje pusketvirtos minutės pralaimėjo etapo nugalėtojai švedei Emmai Johansson, o antroji nuo lyderių atsiliko daugiau nei 25 minutėmis:

1. Emma Johansson (Švedija) 2 val. 35 min. 59 sek.
2. Elisa Longo-Borghini (Italija) tas pats laikas
3. Marianne Vos (Olandija) atsiliko 26 sek.
91.Carla Ryan (Australija) 25:57

Bendrojoje įskaitoje I.Čilvinaitė iš 44-os vietos pakilo į 23-ią, o E. Janeliūnaitė ir 89-os pozicijos į 88-ą:

1. Emma Johansson (Švedija) 4:58:59
3. Marianne Vos (Olandija) atsilieka 26 sek.
91.Arnelies Dom (Belgija) 31:30

Dviratininkių lenktynių Rusijoje antrame etape Katažina Sosna finišavo dvidešimt pirma

Rusijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių „Tour of Adygeya" antrajame etape 21-ąją vietą užėmė bei į 35-ąją poziciją iš 38-osios pakilo „Vaiana - Fondriest" komandos narė Katažina Sosna.

Silvija Latožaitė („Pasta Zara - Cogeas") antrojo etapo finiše buvo 37-a, o bendrojoje įskaitoje išsaugojo 39-ąją vietą.

Pirmoji Lietuvos dviratininkė 10 km atskiro stato lenktynių nugalėtojai rusei Natalijai Bojarskajai pralaimėjo 2 minutes ir 23 sekundes, antroji - 3 minutes ir 20 sekundžių.

Kitos dvi Lietuvos dviratininkės - Eglė Poškaitė ir Kristina Norvaišaitė - antrajame etape vėl tenkinosi autsaiderių pozicijomis:

1. Natalija Bojarskaja (Rusija) 20 min. 19 sek.
2. Jevgenija Vysockaja (Rusija) atsiliko 11 sek.
58.Kristina Norvaišaitė 5:46

Bendrojoje įskaitoje K. Sosną nuo lyderės rusės N. Bojarskojos skiria 7 minutės ir 18 sekundžių, o S. Latožaitę - 9 minutės bei 46 sekundės: