Bostono ledo ritulininkai laimėjo trejas pirmąsias serijos rungtynes - 3:2 (po pratęsimo), 5:2 (abi namuose) bei 2:1 (išvykoje), tačiau nusileido ketvirtajame susitikime svečiuose 3:4 (po pratęsimo).

Šeštadienio rungtynėse šeimininkai pirmavo po tikslaus Dano Girardi (10:39) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Torey Krugas (23:48) išlygino rezultatą, o du pergalingus įvarčius įmušė Gregory's Campbellas (33:41 ir 59:09).

Penktosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojai Čikagos "Blackhawks“ ledo ritulininkai namuose 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Detroito „Red Wings" klubą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-3.

Pirmosiose serijos rungtynėse Čikagos ekipa savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1, tačiau vėliau patyrė tris pralaimėjimus iš eilės - 1:4 (namuose), 1:3 ir 0:2 (svečiuose).

Du įvarčius nugalėtojams šeštadienį pelnė Andrew Shaw (33:08 ir 46:58), po vieną - Bryanas Bickellas (14:08) bei Jonathanas Toewsas (35:47).

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Danielis Cleary's (29:37).

Šeštąsias Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos pirmadienį žais Detroite.