Pirmasis Lietuvos dviratininkas 192,6 km distancijos finiše antrojo etapo nugalėtojui Darylui Impey iš Pietų Afrikos Respublikos pralaimėjo 12 minučių ir 38 sekundes, antrasis - 23 minutes.

Etapo rezultatai:

1. Daryl Impey (PAR) 4 val. 41 min. 30 sek.
2. Gerald Ciolek (Vokietija)
3. Adriano Malori (Italija)
4. Diego Ulissi (Italija)
5. Romain Bardet (Prancūzija) tas pats laikas
...
53.Ignatas Konovalovas atsiliko 12 min. 38 sek.
...
90.Aidis Kruopis 23:00
...
137.Alexander Grad (Vokietija) 27:00

Lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapusiam D. Impey I. Konovalovas pralaimi bemaž 13 minučių ir yra 58-as, o 79-ojoje pozicijoje esantį A. Kruopį nuo PAR dviratininko skiria daugiau nei 23 minutės.

Bendra įskaita:

1. Daryl Impey (PAR) 9:15:25
2. Adriano Malori (Italija) atsilieka 3 sek.
137.Andrea Ciacchini (Italija) 47:23

82-ą kartą Belgijoje vykstančių daugiadienių „Baloise Belgium Tour“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 109-as finišavo ir bendrojoje įskaitoje iš 49-osios vietos į 88-ąją nukrito „Crelan-Euphony“ komandai atstovaujantis Egidijus Juodvalkis.

181 km distancijos finiše ketvirtadienį vienintelis lenktynėse dalyvaujantis lietuvis 6 minutes bei 38 sekundes pralaimėjo antrąjį etapą iš eilės laimėjusiam lenktynių lyderiui vokiečiui Andre Greipeliui.

1. Andre Greipel (Vokietija)   4 val. 11 min. 29 sek.