Dukart Seulo olimpiados čempionui įteiktas šio vardo ženklas.

Sveikindamas sportininkus, KKSD generalinis direktorius Klemensas Rimšelis padėkojo už sportininkų indėlį į Lietuvos garbę ir palinkėjo kiekvienam įkopti į savąją viršukalnę.

Medaliai „Už sporto pergales“ įteikti šaudymo iš lanko, klasikinių sportinių šokių, kultūrizmo, karatė sporto šakų pasaulio ir Europos čempionatų medalininkams. Padėkos buvo įteiktos sambo, karatė jaunimo čempionatų prizininkams, specialūs suvenyrai įteikti žiemos olimpinio festivalio dalyviams.

Sportininkams, iškovojusiems medalius suaugusiųjų pasaulio ir Europos čempionatuose bei jų treneriams, įteikiami medaliai „Už sporto pergales“, jaunimo ir jaunių čempionatų prizininkams ir jų treneriams įteiktos padėkos.

Apdovanojimai rengiami ne dažniau nei kartą per ketvirtį.

Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas ir ženklas suteiktas:

Gintautui Umarui – už olimpinius pasiekimus ir 50 metų jubiliejaus proga

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „UŽ SPORTO PERGALES“ apdovanoti:

1. Jelena Babinina – 2013 m. Europos šaudymo iš lanko uždarųjų patalpų čempionato bronzos medalio laimėtoja
2. Treneris – Vladas Šigauskas
Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) klasikinių šokių čempionatas
3. Edita Daniūtė – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtoja
4. Mirko Gazzoli – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas.

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanoti:

Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionatas

5. Dominykas Granskas – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas
6. Kotryna Petrošiūtė – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas
7. Treneriai – Juozas Aleksandravičius
8. Olga Gunko
9. Genadijus Gunko

2013 m. Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas

10. Meda Blažaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 60 kg aukso medalio laimėtoja
11. Silvija Prusaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 80 kg sidabro medalio laimėtoja
12. Treneriai – Diana Arlauskiatė
13. Vilius Paukštis
14. Vilija Guzaitė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 64 kg bronzos medalio laimėtoja
15. Agnė Šlapelytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos virš 75 kg bronzos medalio laimėtoja
16. Trenerė – Gita Čečienė
17. Judita Petro – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 52 kg bronzos medalio laimėtoja.
18. Treneris – Artūras Sakas
19. Gintarė Macytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 56 kg bronzos medalio laimėtoja
20. Treneris – Stanislovas Kulikauskas

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „UŽ SPORTO PERGALES“ apdovanojami:

21. Kristina Karaliūtė – Stoliarovienė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini rungties (ūgio kategorija iki 168 cm) bronzos medalio laimėtoja
22. Renata Marcinkutė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties (ūgio kategorija virš 163 cm) bronzos medalio laimėtoja
23. Treneris – Arvydas Mickus
24. Olga Grinskis – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini rungties (ūgio kategorija iki 163 cm) bronzos medalio laimėtoja
25. Treneris – Deividas Grinskis
26. Deividas Dubinas – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato klasikinio kultūrizmo rungties aukso medalio laimėtojas
27. Treneris – Arūnas Vandys
28. Margarita Charaim – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties aukso medalio laimėtoja
29. Treneris – Rinaldas Česnaitis

Pasaulio Karate Konfederacijos (WKC) Pasaulio jaunių, jaunimo, suaugusių karatė čempionatas

30. Laima Lebedžinskienė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinių ippon kumitė ir kata rungčių sidabro medalių laimėtoja
31. Simona Didžiokaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandinės ippon kumitė ir suagusiųjų komandinės kata rungčių sidabro medalių laimėtoja
32. Treneriai – Giedrė Gudzinevičiūtė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinės kata rungties sidabro medalio laimėtoja
33. Edvinas Ronaitis
34. Andželika Urbonienė
35. Jurgita Januškaitė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumitė ir komandinės ippon kumitė rungčių sidabro medalių laimėtoja
36. Trenerė – Laima Grižaitė
37. Tomas Žilinskas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato sanbon kumitė rungties sidabro medalio laimėtojas
38. Treneris – Ričardas Piepolis
39. Rolandas Kesminas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties bronzos medalio laimėtojas.
40. Treneris – Kazimieras Bartkevičius

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanojami:

41. Bernadeta Dauparaitė – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties aukso medalio laimėtoja
42. Armandas Bunius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas
43. Modestas Kuvykas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties sidabro medalio laimėtojas
44. Remigijus Jurgilaitis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumitė ir komandinės ipoon kumite rungčių aukso medalių laimėtojas.
45. Treneris – Arūnas Masalskis
46. Dovydas Valionis – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato sanbon kumitė rungties sidabro medalio laimėtojas.
47. Treneris – Dainius Libnickas
48. Aurimas Valujavičius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties bronzos medalio laimėtojas.
49. Julius Žukauskas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties bronzos medalio laimėtojas.
50. Austėja Matuzaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumitė ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja, suaugusiųjų komandinės ippon kumitė rungties sidabro medalio laimėtoja
51. Justas Ardinavičius – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties sidabro, komandinės ippon kumitė rungties aukso medalių laimėtojas
52. Treneris – Alfonsas Valuntonis
53. Agnė Lisauskaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumitė ir komandinės ippon kumitė rungčių sidabro medalių laimėtoja
54. Treneris – Kąstytis Stankevičius
55. Mindaugas Vanagas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumitė ir komandinės sanbon kumitė rungčių bronzos medalių laimėtojas
56. Audrius Dobrovolskas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumitė rungties bronzos, komandinės ippon kumitė rungties aukso medalių laimėtojas
57. Vaidotas Dobrovolskis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas
58. Eimantas Trumpa – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas
59. Treneris – Mindaugas Ratkevičius
60. Lukas Balsys – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas
Treneris – Ričardas Piepolis (jau apdovanotas)

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS ir SUVENYRAIS apdovanoti:

61. Gabrielė Leščinskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio biatlono 10 km rungties sidabro medalio laimėtoja
62. Treneriai – Stanislavas Sabaliauskas
63. Ilmaras Bricis

Kūno kultūros ir sporto departamento SUVENYRAIS apdovanoti:

64. Kotryna Vitkūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
65. Treneris – Bronius Vitkūnas
66. Šarūnas Jukna – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
67. Adamas Mikelevičius – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
68. Treneris – Marijanas Kačanovskis
69. Artiomas Serdiukovas – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
70. Treneris – Viačeslavas Rumiancevas
71. Evaldas Baltakys – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
72. Treneris – Aleksandras Ščekočichinas
73. Beatričė Meiliūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
74. Treneris – Danguolė Pilkauskaitė
75. Kristina Kazlauskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
76. Rokas Pukenis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
77. Treneris – Algis Drūsys
78. Vaida Kairytė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė
79. Treneris – Stasys Dervinis
80. Svetlana Dervinienė
81. Julius Kardelis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
82. Tautvydas Strolia – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
83. Treneris – Karolis Baltakis
84. Stepanas Terentjevas – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
85. Treneris – Igoris Terentjevas
86. Aivaras Tumas – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis
87. Treneris – Audrius Santackas