25-erių metų R. Navardauskas buvęs 40 narių persekiojimo grupės lyderiu ir po finišo spurto akimirką pagalvojo, kad laimėjo šį etapą bei iš džiaugsmo pakėlė rankas, bet greitai kvėdarniškis turėjo šiek tiek nusivilti. Prieš tai Lietuvos atstovas triumfavo 11-ame šio sezono lenktynių etape, o 16-ame etape užėmė itin aukštą ketvirtą vietą.

Etapo rezultatai:

1. Giovanni Visconti (Italija, „Movistar“) - 5 val. 15:34 min.
2. Ramūnas Navardauskas (Lietuva, „Garmin-Sharp“) - atsiliko 19 sek.
3. Luka Mezgec (Slovėnija, Argos-Shimano)
4. Filippo Pozzato (Italija, „Lampre“)
5. Danilo Hondo (Vokietija, „Radioshack“)
6. Salvatore Puccio (Italija, „Sky“)
7. Sacha Modolo (Italija, „Bardienai Valvole-CSF Inox“)
8. Fabio Felline (Italija, „Androni Giocattoli“)
9. Francisco Ventoso Alberdi (Espanija, „Movistar“)
10. Cadel Evans (Australija, „BMC Racing“) - visų laikas vienodas

Lenktynių lyderių bendroje įskaitoje liko „Astana“ komandai atstovaujantis italas Vincenzo Nibali (73 val. 11:29 min.). Jis 1:26 min. lenkia australą Cadelį Evansą („BMC Racing“). Trečias šioje įskaitoje kolumbietis Rigoberto Uranas Uranas („Sky“). Pastarasis nuo lenktynių lyderio atsilieka 2:46 min.

Antrą kartą „Giro d'Italia“ lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas bendroje įskaitoje iš 89-os pozicijos pakilo į 85-ą. Lietuvį nuo lyderio skiria 2 val. 07:42 min. Iki lenktynių pabaigos liko 4 etapai.

...
85. Ramūnas Navardauskas (Lietuva, „Garmin-Sharp“) +2val. 07:42 min.

Daugiadienių lenktynių finišas įvyks gegužės 26-ą dieną Brešoje.

Iki tol „Giro d'Italia“ lenktynių etapą buvo laimėję tik du lietuviai – 2006 metais - Tomas Vaitkus, o 2009-ais – Ignatas Konovalovas.

Ketvirtadienį 18-as etapas - atskiro starto lenktynės laikui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)