Distanciją įveikęs per 41.090 sekundės, Lietuvos kanojininkas pralaimėjo tik rusui Ivanui Shtyliui (40.663). Trečią vietą užėmė kitas Rusijos atstovas Nikolajus Lipkinas (41.160).

Šeštadienį pusfinalio antrame plaukime, aplenkęs aštuonis varžovus, J. Šuklinas buvo greičiausias - 39,173 sekundės.

Kanojininkas Tomas Gadeikis 500 m rungtyje liko vienuoliktas

Vienviečių kanojų 500 m distancijos B finale antras finišavo bei galutinėje įskaitoje vienuoliktą vietą užėmė Tomas Gadeikis.

Lietuvos kanojininko, aplenkusio varžovus iš Vokietijos, Slovakijos, Čekijos, Kazachstano, Italijos, Lenkijos bei Kinijos, laikas - 1 minutė ir 56,852 sekundės.

T. Gadeikis sekmadienį B finale pralaimėjo vieninteliam Italijos kanojininkui Lucai Incollingo (1:56,122).

Sprinte baidarininkas Ignas Navakauskas ir kanojininkas Henrikas Žustautas liko dvylikti

Vyrų vienviečių baidarių 200 m rungtyje dvyliktą vietą tarp 42 dalyvių galutinėje įskaitoje užėmė Ignas Navakauskas.

Lietuvos baidarininkas sekmadienį B finale distanciją įveikė per 36,504 sekundės bei finišavo trečias, aplenkęs du varžovus iš Slovakijos ir po vieną iš Danijos, Serbijos, Italijos bei JAV.

Šios rungties B finalo nugalėtoju tapo prancūzas Arnaud'as Hybois'as (36,294 sek.), antras finišavo lenkas Piotras Siemionowskis (36,447 sek.).

Trečias kanojininkų 200 m rungties B finale ir dvyliktas galutinėje įskaitoje tarp 32 dalyvių liko Henrikas Žustautas (42,786 sek.), sekmadienį savo plaukime aplenkęs šešis varžovus, tačiau pralaimėjęs vokiečiui Štefanui Holtzui (42,520 sek.) ir kanadiečiui Aaronui Rublee (42,743 sek.).

Baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas sprinte finišavo penkti

Vyrų dviviečių baidarių 200 m rungtyje penktąją vietą tarp 32 ekipažų užėmė Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Sekmadienį pagrindiniame (A) finale Lietuvos baidarininkai distanciją įveikė per 33,787 sekundės bei aplenkė varžovus iš Serbijos (2), Rusijos ir Kanados.

Aukso medalius šioje rungtyje iškovojo rusai Jurijus Postrygajus ir Aleksandras Djačenka (32,647 sek.), sidabro apdovanojimus pelnė britai Liamas Heathas bei Jonathanas Schiofieldas (33,077 sek.), o bronza tenkinosi vokiečiai Ronaldas Rauhe'as ir Jonas Emsas (33,377 sek.).

Finale A. Lanką bei E. Ramanauską dar aplenkė ketvirti finišavę prancūzai Maxime'as Beaumont'as ir Sebastienas Jouve'as - 33,634 sekundės.