Du įvarčius šveicarams pelnė Denisas Hollensteinas (19:23 ir 31:20 min.), po vieną įmušė Simonas Bodenmannas (14:59), Luca Conti (17:39), Simonas Moseris (35:02), Adresas Ambuhlis (39:53) ir Reto Suri (44:05).

Slovėnai pirmavo po Roko Pajičiaus smūgio (6:13 min.).

Kitame S grupės mače savų žiūrovų palaikomi švedai 5:1 (2:0, 0:1, 3:0) įrodė pranašumą prieš norvegus. Švedija iškovojo trečią pergalę turnyre ir pakilo į antrą vietą. Norvegijos rinktinė liko ketvirta.

Švedams Gabrielis Landskogas pelnė du įvarčius (9:26 ir 56:33 į tuščius vartus), po vieną kartą pasižymėjo Loui Erikssonas (31:53), Andreasas Jamtinas (44:11) ir Elisas Falthas (44:59). Norvegams paguodos įvartį pelnė Marius Holtetas (31:53).

H grupėje, kitose principinėse rungtynėse Helsinkyje, Vokietija palaužė Austrijos komandos pasipriešinimą 2:0 (0:0, 1:0, 1:0). Vokiečiai pirmavo 1:0 po Marcuso Kinko įvarčio antrame kėlinyje (37:00 min.). Likus 1:30 min. iki trečio kėlinio pabaigos, po vokiečio pražangos ir 2 minučių baudos, šeši austrai šturmavo keturių vokiečių gynybą, bet, likus 8 sek. iki sirenos, pražiopsojo M. Kinko kontrataką. Vokiečio smūgį į tuščius vartus pražanga blokavo Thomas Vanekas ir teisėjai įskaitė įvartį - 2:0.

Kitose H grupės rungtynėse viena pirmenybių šeimininkų Suomija 1:4 (1:1, 0:0, 0:3) pralaimėjo JAV rinktinei ir užleido varžovams antrą turnyro lentelės vietą. Suomiai pirmavo 1:0 po Jarno Koskiranta smūgio (05:53), bet persvaros neišsaugojo ir praleido keturis įvarčius iš eilės. Paskutinį jų - į tuščius vartus. Amerikiečių gretose tris kartus pasižymėjo Craigas Smithas (17:36, 43:22 ir 59:18), o vieną įvartį įmušė Stephenas Gionta (51:29).