Lietuvos dviratininkas 179,1 km distanciją baigė kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo trečią etapą iš eilės laimėjęs ir bendrojoje įskaitoje pirmaujantis prancūzas Arnaud'as Demare'as.

Kartu su pagrindine grupe penktadienį finišavo ir 51-ą vietą užėmęs Egidijus Juodvalkis („Crelan-Euphony“) bei 53-as finišo liniją kirtęs Ignatas Konovalovas („Team MTN Qhubeka“).

Gediminas Bagdonas („Ag2R La Mondiale“) lyderiams pralaimėjo 49 sekundes ir užėmė 103-ą vietą:

1.Arnaud DemarePrancūzija4 val. 24 min. 18 sek.
135.Jani Tewelde WeldegabrenEritrėja+ 14:35

Po trijų etapų E. Šiškevičius bendroje įskaitoje nuo lenktynių lyderio prancūzo Arnaud'o Demare'o atsilieka 26 sekundėmis.

Į 39-ą vietą iš 49-os pakilęs E. Juodvalkis ir į 57-ą poziciją iš 70-os šoktelėjęs I. Konovalovas prancūzui pralaimi 30 sekundžių, o į 94-ą vietą iš 72-osios nukritęs G. Bagdonas nuo lyderio atsilieka 1 minutes 19 sekundžių:

1.Arnaud DemarePrancūzija12 val. 15 min. 23 sek.