Čempionate neblogai pasirodė „Kentauro“ sportininkai. Individualioje jaunimo kumitė rungtyje kovojo 53 sportininkai, tarp jų Armandas Bunius, Remigijus Jurgilaitis, Gytis Kasperavičius ir Modestas Kuvykas.

A. Bunius pirmoje kovoje 2:0 laimėjo prieš Nyderlandų sportininką, antroje kovoje buvo diskvalifikuotas už kontaktą prieš Ukrainos atstovą. Bendroje įskaitoje liko 17-32 vietoje.

G. Kasperavičius pirmą kovą 1:0 laimėjo prieš Italijos sportininką, antrą kovą taip pat 2:0 laimėjo prieš Ukrainos sportininką, o trečioje kovoje teko pripažinti Rusijos atstovo pranašumą, kuris varžybose tapo Europos vicečempionu. Bendroje įskaitoje mūsiškis užėmė 9-16 vietą.

R. Jurgilaitis pirmoje kovoje 2:0 laimėjo prieš Italijos atstovą, antroje - 2:0 prieš Ukrainos atstovą, trečią kovą pralaimėjo Šveicarijos sportininkui, kuris tapo Europos čempionu. Bendroje įskaitoje užimta 9-16 vieta.

M. Kuvykas pirmoje kovoje 2:0 laimėjo prieš Ukrainos sportininką, antroje kovoje 2:1 - prieš Italijos atstovą, o trečioje kovoje nusileido Rusijos atstovui, kuris čempionate laimėjo bronzos medalį. Bendroje įskaitoje M. Kuvykas liko 9-16 vietoje.

Komandų rungtyje Lietuvos rinktinei atstovavo keturi klubo „Kentauras“ nariai (A. Bunius, M. Kuvykas, G. Kasperavičius, R. Jurgilaitis). Šioje rungtyje dalyvavo 13 komandų iš 13 šalių.

Lietuvos komanda pirmame rate į kitą etapą išėjo be kovos, antrame rate 3:0 nugalėjo Vengrijos komandą, o trečiame rate 1:2 patyrė pralaimėjimą Ukrainos sportininkams. Lietuvos komandos atstovas R. Jurgilaitis pralaimėjo 1:2, A. Bunius buvo diskvalifikuotas už kontaktą, M. Kuvykas 2:0 laimėjo prieš varžovą. Ukrainiečiai turėjo susitikti su vokiečiais dėl pirmos vietos, tačiau kova neįvyko, nes dėl patirtų traumų mūšyje su Lietuvos sportininkais ukrainiečiai negalėjo grumtis. Komandų rungties čempione tapo Vokietijos komanda.

Lietuva komandų rungtyje iškovojo trečią vietą, buvo apdovanota medaliais ir taure.

Varžybose teisėjavo, tarptautinės kategorijos teisėjas Gediminas Jakūbauskas.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Arūnas Masalskis šį čempionatą vertina kaip aukšto lygio Europos čempioną. Lietuvos rinktinės nariams teko kovoti su stipriais Rusijos sportininkais.

„Mes dėjome visas pastangas, tačiau Rusijos atstovai šį kartą buvo neįveikiami. Aš didžiuojuosi tiek savo auklėtinių laimėjimais, tiek visos rinktinės rezultatais“, - teigė karatė klubo „Kentauras“ prezidentas Arūnas Masalskis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)