Puolėjas iš Lietuvos žaidė 17:04 min., du kartus smūgiavo į vartus, blokavo vieną metimą ir išvengė baudos minučių. 34-erių metų eletrėniškis šį sezoną per 17 rungtynių pelnė 1 įvartį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus (7 taškai) ir gavo 8 baudos minutes.

Naujojo Džersio ekipai įvarčius pelnė Ryanas Carteris (25:36 min.), Mattas D'Agostini (44:10) ir Adamas Henrique (58:47). „Velnių“ vartininkas Martinas Brodeur atrėmė 23-is varžovų metimus ir 121-ą kartą karjeroje į savo vartus nepraleido nė įvarčio.

„Devils“ (42 tšk.) klubas iškovojo šešioliktą pergalę per 43-juose reguliaraus sezono mačuose, o „Flyers“ (41 tšk.) ledo ritulininkai patyrė 25-ą nesėkmę per 44-is mačus.

Kiti rezultatai:

Niujorko „Rangers“ - Floridos „Panthers“ - 6:1 (2:1, 1:0, 3:0).

Otavos „Senators“ - Vašingtono „Capitals“ - 3:1 (0:0, 2:1, 1:0).

Monrealio „Canadiens“ - Tampos „Lightning“ - 3:2 (0:0, 2:1, 1:1).

TorontoMaple Leafs“ - Niujorko „Islanders“ - 3:5 (2:3, 0:1, 1:1).

St. Lujiso „Blues“ - Fynikso „Coyotes“ - 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0), - po baudinių.

Vinipego „Jets“ - Karolinos „Hurricanes“ - 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0), - po pratęsimo.

Dalaso „Stars“ - Vankuverio „Canucks“ - 5:1 (0:0, 1:1, 4:0).

San Chosės „Sharks“ - Minesotos „Wild“ - 6:1 (1:0, 2:1, 3:0).

Los Andželo „Kings“ - Kolambuso „Blue Jackets“ - 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).