Politikų komandos garbę gynė ministrai Juozas Olekas ir Valentinas Mazuronis, Seimo nariai Andrius Mazuronis, Arvydas Anušauskas, Valdas Skarbalius, Darius Ulickas, Petras Čimbaras ir Mindaugas Bastys.
„Press'o“ komandoje žaidė žinomi žurnalistai, komentatoriai ir laidų vedėjai Vytaras ir Jonas Radzevičiai, Nerijus Kesminas, Artūras Gimžauskas, Rytis Sabas, Raimundas Celencevičius, Tautvydas Vencevičius ir Seimo narius „trolinęs“ Liutauras Ulevičius.

Du kėliniai po 15 minučių baigėsi taikiai 9:9 (4:4, 5:5). Seimo komandą į priekį vedė po keturis įvarčius įmetę P. Čimbaras ir M. Bastys, kartą pasižymėjo V. Skarbalius. Ne vienerius metus rankinio treniruotes lankęs vartininkas V. Mazuronis ne kartą gelbėjo savo komandą nuo įvarčių ir buvo vienas geriausių susitikimo žaidėjų.

Žurnalistų komandai po du įvarčius įmetė J. Radzevičius, R. Celencevičius, L. Ulevičius ir Ramūnas Jakubauskas, vieną įmetė V. Radzevičius.

„Renginys visiems patiko ir sulaukė žiūrovų dėmesio. Pirmas toks susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis, Seimo nariai ir žurnalistai jau sutarė, kad nugalėtoją stengsis išsiaiškinti kitose rungtynėse. Ketiname ir toliau rengti panašias pramogines rankinio rungtynes, artimiausios vyks prieš Lietuvos ir olimpinės čempionės Prancūzijos rinktinės susitikimą birželio mėnesį“, - sakė rungtynes organizavusios Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Edis Urbanavičius.