Pirmo kėlinio pabaigoje mūsiškiai atsiliko 8:12, tačiau tada beveik 10 minučių nepraleido įvarčio, laimėjo atkarpą 6:0 ir perėmė iniciatyvą - 14:12. Vis dėlto turkai nesutriko ir pasivijo savo varžovus, o likus žaisti pusantros minutės jau patys pirmavo dviem įvarčiais (27:25). Nors Lietuvos rankininkai pelnė greitą įvartį, o turkai buvo nubausti pasyvios atakos taisykle, per likusias 30 sek. išplėšti lygiųjų nebepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Ramazanas Dione (11 įv.) ir Tolga Ozbaharas (5 įvarčiai).

8 įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmetė Tomas Eitutis, 4 - Valdas Drabavičius, po 3 - Aidenas Malašinskas, Augustas Strazdas, Valdas Novickis ir Robertas Švedas, po 1 - Mindaugas Andriuška bei Skirmantas Plėta.

Mače su Turkijos atstovais Gintaro Savukyno treniruojami lietuviai vertėsi be traumuoto pagrindinio vartininko Arūno Vaškevičiaus, Nerijaus Atajevo, Tado Stankevičius ir kelių kitų rankininkų.

Atsakomoji lietuvių ir turkų dvikova bus žaidžiama sekmadienį, balandžio 7 d., Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ją tiesiogiai nuo 16 val. 15 min. transliuos LRT.

Primename, kad prieš tai mūsiškiai svečiuose 18:27 nusileido olimpiniams ir pasaulio čempionams prancūzams bei namuose 21:28 - norvegams.

Žemyno pirmenybių atrankos turnyre dėl 15 kelialapių į Danijoje vyksiantį finalo turnyrą kovoja 28 komandos. Į pagrindinį čempionato etapą pateks dvi pirmas vietas grupėse užėmusios rinktinės, taip pat geriausią rezultatą tarp 7 ekipų, užimsiančių trečias vietas, pasiekusi komanda. Taigi lietuviai dar neprarado šansų pasigrumti dėl teisės žaisti finaliniame čempionate Danijoje 2014 metų sausio 12-26 dienomis.

Vienintelį kartą Lietuvos rankininkai Europos čempionate varžėsi 1998 metais ir tuomet užėmė 9-ą vietą.