P. Tamkevičiui tai antras kartas karjeroje, kai sportininkas patenka į finalą ir antra pergalė. Lietuvos reitingo lyderį Domą Mineikį jis įveikė be didelio vargo – 9:2.

Trečią vietą laimėjo Marius Ganusauskas, pusfinalyje tik kontrolinėje partijoje nusileidęs naujam čempionui rezultatu 8:9. Kitas finalinio barjero neįveikęs ir trečią vietą čempionate užėmęs sportininkas Daumantas Dieninis 6:9 nusileido antros vietos laimėtojui D.Mineikiui.

Moterų pusfinalio kovose A. Jarušauskaitė 7:2 įveikė Gintarę Aleknaitę, o Neringa Rimšelienė sunkioje kontrolinėje partijoje 7:6 nugalėjo Albertą Šimkevičiūtę. Deja, visas jėgas atidavusi pusfinaliui, N. Rimšelienė neįstengė pasipriešinti varžovei finalo susitikime. Pergalę rezultatu 7:4 šventė daugkartinė Lietuvos čempionė A. Jarušauskaitė.

Veteranų grupėje (virš 45 metų) šįkart buvo sulaukta rekordinio dalyvių skaičiaus - net 17 sportininkų. Pirmą vietą iškovojęs Giedrius Kaminskas pulo čempionate dalyvavo pirmą kartą. Biliardo pasaulyje geriau žinomas kaip snukerio žaidėjas, G. Kaminskas nepralaimėjo nei vieno susitikimo. Finale rezultatu 6:1 jis visai nesunkiai įveikė Juozą Nevidauską ir iškovojo čempiono titulą. Trečias vietas veteranų grupėje pasidalino Gintautas Venclovas ir Gintaras Pakštys.

Po šio čempionato reitinge didelių pokyčių neįvyko. Vienvaldis vyrų reitingo lyderis D. Mineikis kol kas neužleido reitingo pozicijų jokiam kitam sportininkui. P. Tamkevičius pakilo net dešimčia pozicijų - į 9-ą vietą.

Moterų reitinge toliau karaliauja A. Jarušauskaitė. Veteranų reitingo pirmą vietą užima Gintaras Mažonis, šiame čempionate likęs penktas. Naujas čempionas G. Kaminskas po pirmų ir tokių sėkmingų savo varžybų į reitingo lentelę įsirašė dešimtu numeriu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)