Deja, pirmosios 15 km asmeninės lenktynės nebuvo sėkmingos Lietuvos biatlonininkėms, kurios šaudė netaikliai ir liko toli nuo lyderių. Penkis kartus į taikinį nepataikiusi Diana Rasimovičiūtė galutinėje rikiuotėje liko tik 60-ta, o šešias baudos minutes užsidirbusi Natalija Kočergina užėmė 62-ąją vietą tarp 87-ių finišavusiųjų (startavo 92-i).

Antrąją pergalę sezone iškovojo antrąją vietą bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje užimanti baltarusė Darja Domračiova. Dusyk suklydusi šaudykloje baltarusė distancijoje sugaišo 45 minutes 45,2 sekundės ir 34,6 sekundės aplenkė be klaidų šaudžiusią bei antrą vietą užėmusią rusę Olgą Zaicevą.

Kartą suklydusi šaudykloje ir 46,8 sekundės nugalėtojai pralaimėjusi trečia liko keturių aukso ir vieno sidabro medalio planetos čempionate savininkė bei anksčiau laiko pasaulio taurę bendroje įskaitoje norvegė Tora Berger.

Ypač nesėkmingai pasirodė suomė Outi Groendahl, kuri pro šalį prašovė net 12 kartų (paskutiniame šaudymo ruože ji buvo netaikli visus 5 kartus) ir liko paskutinė, 87-ta.

1. Darija Domračiova (Baltarusija) 45 min. 45,2 sek. (2 baudos minutės)
2. Olga Zaiceva (Rusija) atsiliko 34,6 sek. (0)
3. Tora Berger (Norvegija) 46,8 (1)
4. Andrea Henkel (Vokietija) 1:20,1 (1)
5. Magdelena Gwidzon (Lenkija) 1:43,5 (2)
...
60.Diana Rasimovičiūtė 8:30,5 (5)
...
62.Natalija Kočergina 8:36,4 (6)
...
87.Outi Groendahl (Suomija) 18:43,6 (12)

Pasaulio biatlono taurės moterų varžybų bendrojoje įskaitoje (po 22 rungčių iš 26) Diana Rasimovičiūtė (30 tšk.) užima 70-ąją vietą, o kita Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (6 taškai) - 93-ia.

Darija Domračiova

Būsimųjų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Sočyje vykstančiame aštuntajame Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų etape vyrų asmeninėse 20 km lenktynėse abu Lietuvos atstovai liko devintajame dešimtuke - penkias baudos minutes šaudyklose užsidirbęs Tomas Kaukėnas užėmė 81-ąją vietą, o dusyk pro šalį prašovęs Karolis Dombrovskis liko 89-as tarp 96-ių finišavusiųjų (startavo 101-as).

Septintąją pergalę sezone pasaulio taurės varžybose iškovojęs bai jau anksčiau pasaulio taurę užsitikrinęs prancūzas Martinas Fourcade tik kartą suklydo šaudykloje ir, sugaišęs 49 minutes 40,6 sekundės, vos 6,9 sekundės aplenkė be klaidų šaudžiusį vokietį Andreasą Birnbacherį.

31,9 sekundės nuo prancūzo atsiliko ir trečiąją poziciją užėmė taip pat taikliai šaudęs ukrainietis Sergejus Semionovas.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 49 min. 40,6 sek. (1 baudos minutė)
2. Andreas Birnbacher (Vokietija) atsiliko 6,9 sek. (0)
3. Sergej Semionov (Ukraina) 31,9 (0)
4. Andrejs Rastorgujevs (Latvija) 49,4 (1)
5. Tim Burke (JAV) 51,0 (1)
...
81.Tomas Kaukėnas 9:10,5 (5)
...
89.Karol Dombrovski 10:17,7 (2)
...
96.Krisjanis Meirans (Latvija) 21:06,5 (9)

Pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendroje įskaitoje (po 22 rungčių iš 26) Tomas Kaukėnas su 52 taškais smuktelėjo į 61-ąją vietą.

1. Martin Fourcade (Prancūzija)  1072 tšk.