Sekmadienį Vilniuje finišuojančio 2013-ų Lietuvos bokso čempionato finale, svorio kategorijoje iki 69 kg, 20-metis E.Petrauskas taškais 13:15 turėjo pripažinti kitos kylančios žvaigždės 18-mečio Eimanto Stanionio pranašumą.

„Tai buvo turbūt gražiausia viso čempionato kova. Labai atkakli, taškas į tašką, tačiau galiausiai, kiek netikėtai, nugalėjo E. Stanionis“, – sporto portalui SportIN.lt sekmadienį sakė Lietuvos bokso federacijos atstovas spaudai Saulius Bagdonas.

Abu boksininkai varžėsi sunkesnėje, nei įprasta, svorio kategorijoje. 2010 metų Europos jaunių bokso čempionato prizininkas E.Stanionis pernai pasaulio jaunimo čempionate dar kovojo svorio kategorijoje iki 64 kg, o E. Petraukas Londono olimpiadoje bronzą iškovojo svorio kategorijoje iki 60 kg.

Per žingsnį nuo rekordinio – 15-ojo – čempiono titulo buvo Vitalijus Subačius (iki 91 kg), tačiau kovoje su Eugeniju Tutkumi jam buvo sužeistas antakis antrame raunde, o pergalė taškais 4:1 įskaityta pastarajam.

Tadas Tamašauskas (Vilnius) – Mantas Valavičius (Kaunas) 10:5

Čempionėmis tarp moterų kiek ankščiau tapo: Evelina Adomulytė (iki 52 kg), Ana Starovoitova (iki 60 kg), Vaida Valskytė (iki 64 kg), Deimilė Gugaitė (iki 75 kg) ir Kristina Rimkutė (iki 81 kg).

Paaiškinimas: 3r. RSC – nugalėjo aiškia persvara trečiajame raunde, WO – atsisakius oponentui, AB – atsisakius sekundantui, PTS 22:22 (76:58) – mažaisiais taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (117)