16-ą kartą vykusiose „Beverbeek Classik“ lenktynėse 20-ą vietą užėmė „Team Differdange-Magic-Sportfood.de“ ekipai atstovaujantis Vytautas Kaupas. Jis 145,5 km distanciją įveikė per 2 valandas 54 minutes 14 sekundžių ir finišavo su pagrindine grupe, kuri lenktynių nugalėtoju tapusiam olandui Nicky van Der Lijkei pralaimėjo 53 sekundes.

Tik akimirką nuo nugalėtojo atsilikę belgas Driesas Hollandersas ir olandas Tomas Vermeeras užėmė atitinkamai antrą bei trečią vietas.

Taip pat pagrindinėje grupėje finišavo ir Marius Bernatonis, užėmęs 28-ą vietą, bei Gediminas Kaupas, finišo liniją kirtęs 58-as.

Iš viso lenktynes baigė 123-ys dviratininkai iš 203-jų startavusių.

Net penki Lietuvos atstovai startavo 68-osiose klasikinėse "Omloop Het Nieuwsblad" lenktynėse, kurias laimėjo italas Luca Paolinis.

Italas 198,6 km numynė per 4 valandas 52 minutes 15 sekundžių ir finišo spurtu aplenkė antroje vietoje likusį belgą Stijną Vandenbrghą bei 1 minutes 13 sekundžių - trečiojoje pozicijoje likusį kitą Belgijos atstovą Sveną Vandousselaerę.

Kartu su pagrindine grupe, kuri nugalėtojui pralaimėjo 6 minutes 27 sekundes, finišavę Egidijus Juodvalkis („Crelan-Euphony“) ir Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“) užėmė atitinkamai 40-tą bei 59-ą vietas.

13 minučių ir 39 sekundes nuo italo atsilikę Evaldas Šiškevičius („Sojasun“) bei Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) užėmė atitinkamai 127-ą ir 132-ą vietas tarp 145-ių finišavusiųjų.

Šių lenktynių nebaigė 53 dviratininkai, tarp kurių buvo ir Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“).