50 m krūtine nepralenkiami buvo Dovilė Mikoliūnaitė (33,05 sek.) ir Giedrius Titenis (28,32 sek.).

Plaukiant 100 m nugara tarp moterų pirmą vietą laimėjo Ugnė Mažutaitytė (1.05,90 min.). Tarp vyrų pirmas buvo Deividas Grigalionis (58,12 sek.).

200 m peteliške nugalėjo Vaiva Gimbutytė (2.21,90 min.) ir Edgaras Štura (2.06,02 min.).

50 m l. stiliumi rungtyje nugalėtojais tapo Giedrė Grigonytė (27,01 sek.) ir Tadas Duškinas (23,55 sek.).

200 m kompl. pl. nuotolyje tarp moterų nugalėjo Goda Overlingaitė (2.28,59 min.). Tarp vyrų nepralenkiamas buvo Danas Rapšys (2.04,30 min.), o antrasis finišavęs vilnietis Povilas Strazdas (2.05,90 min.) pagerino Lietuvos vaikinų iki 17 m. rekordą.

Estafetėse 4 x 100 m. l. stiliumi tiek vytų tiek moterų tarpe nugalėjo Kauno PM komandos.

Po antros varžybų dienos, daugiausiai medalių savo sąskaitoje turi Kauno plaukimo mokykla – 22 medaliai (9 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos). Antroje vietoje žengia Kauno centro sporto mokykla – 18 medalių (5 aukso, 5 sidabro ir 8 bronzos). Trečioje vietoje yra Panevėžio Žemyna – 14 medalių (4 aukso, 7 sidabro ir 3 bronzos).

Šeštadienis (vasario 23 d.) paskutinioji Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybių diena. Finaliniai plaukimai prasideda 16 val.