„Džiaugiuosi, kad pasirašėme sutartį su dar vienu universitetu. LSU indėlis svarbus plėtojant miesto sveikatinimo programas, universitete studijuojantys sportininkai garsina miestą aukščiausio lygio varžybose. Ne veltui Kaunas yra sportiškiausias miestas šalyje, tačiau turime kartu sunkiai dirbti, kad šį statusą išlaikytume. Neabejoju, kad bendradarbiavimas bus dar aktyvesnis, o universiteto specialistai padės profesionaliau pažvelgti į miesto sporto strategiją“,- teigė Kauno miesto meras A. Kupčinskas.

Sutartis LSU dėstytojams ir studentams atvers galimybes atlikti mokslinius tyrimus ar praktiką savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose. LSU ir Kauno savivaldybė kartu spręs miesto sporto problemas, skatins sporto visiems bei sveikatinimo renginių plėtrą mieste.

„Universitete studijuoja du su puse tūkstančio sveikatinimo, rekreacijos, turizmo, kūno kultūros, treniravimo sistemų ir kitų programų studentų. Dalis šių specialistų lieka dirbti mieste. Pasaulyje vis daugiau dėmesio skiriama sveikatinimui, mūsų specialistų patirtis miestui yra reikalinga, jau dabar teikiama rekomendacijas Kauno miesto sveikatinimo ir sporto strategijai. Ne vienerius metus jaučiame ir miesto dėmesį universitetui“, - teigė LSU rektorius prof. habil. dr. A. Skurvydas.