„Energija“ pirma rungtynėse praleido įvartį, kai iš Kazachstano sugrįžęs Dovydas Streckis pelnė įvartį (06:30). To elektrėniškiams kaip tik ir reikėjo, kurie dar pirmame kėlinyje atsakė dviem Andriaus Židkovo (08:41 ir 15:26) ir Dovydo Kulevičiaus įvarčiu (19:59).

Antrame kėlinyje iš Suomijos grįžęs Aivaras Bendžius pelnė savo pirmą įvartį komandai šiame sezone (23:13), o kėlinio įvarčius ir vėl baigė D. Kulevičius (33:36).

Paskutiniame kėlinyje vienas po kito Šarūnas Kuliešius (44:22), A. Židkovas (50:11), Algimantas Visockas (51:10) ir vėl Š. Kuliešius (52:00) pelnė keturis įvarčius, padidino skirtumą iki 9:1 ir atsipalaidavo. LRK po Jevgenijaus Čiugajaus smūgio (57:43) sumažino skirtumą iki 2:9.

„Energija“ ir toliau lieka vienintele visos NLRL abiejų divizionų komanda, dar nepraradusi nė taško.

„Energija“ – LRK - 9:2 (3:1, 2:0, 4:1).

„Energija“: A. Židkovas 3, D. Kulevičius ir Š. Kuliešius po 2, A. Bendžius ir A. Visockas po 1 įvartį.

LRK: D. Streckis ir J. Čiugajus po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Elektrėnų „Energija“101000065:2430
2.Kaliningrado „Delovaja Rus“8400439:3412
3.Vilniaus VNA10211628:499
4.Kėdainių LRK11211831:569

I-ame divizione aštrėja kova dėl vietos atkrintamose varžybose

I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Vilkai“ pirmavo dvikovoje su Vilniaus „Ice wind“ ekipa, tačiau neišlaikė persvaros ir pralaimėjo rezultatu 4:8 (3:2, 1:2, 0:4).

Abiems ekipoms ši dvikova buvo labai svarbi kovojant dėl teisės žaisti atkrintamose varžybose. Bet kurios komandos pralaimėjimas teoriškai dar paliktų šansus patekti į kitą etapą, tačiau praktiškai vilčių nelieka.

Tą puikiai suprato abi ekipos, kurios nuo pirmų minčių puolė mušti įvarčius. Nesužaidus nė minutės Vytautas Gedvilas (00:45) išvedė „Ice wind“ į priekį, tačiau du Vytauto Staugaičio (02:54 ir 07:12) ir Andrejaus Frizelio (11:22) įvartis leido pajusti apčiuopiamą pranašumą „Vilkams“.

Antrame kėlinyje „Vilkai“ po Timūro Suponevo įvarčio (31:25) dar pirmavo 4:2, tačiau nuo šio momento „Vilkams“ ėmė leistis saulė. Dar antro kėlinio pabaigoje „Ice wind“ rezultatą išlygino ir spurtavo trečiame, kai Romualdas Poteika (46:41) ir Ovidijus Olbikas (48:16) per pusantros minutės įmušė du įvarčius be atsako.

„Vilkai“ subyrėjo po komandos žaidėjo A. Frizelio 10 minučių pašalinimo iš aikštelės už nesportinį elgesį ir praleidę dar du įvarčius leido „Ice wind“ ekipai ne tik iškovoti pergalę, bet ir aplenkti varžovus turnyro lentelėje.

„Vilkai“ – „Ice wind“ - 4:8 (3:2, 1:2, 0:4).

„Vilkai“: V. Staugaitis 2, A. Frizelis ir T. Suponevas po 1 įvartį.

„Ice wind“: R. Poteika, D. Jevstafjevas ir V. Gedvilas po 2, A. Vyšniauskas ir O. Olbikas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):