Šiose varžybose itin galingai kovojo šalies imtynių viltis Vilius Laurinaitis. Pasaulio jaunimo čempionas laimėjo visus susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoju svoryje iki 96 kilogramų.

Ant nugalėtojų pakylos lipo dar du Lietuvos atletai. Aleksandras Kazakevičius (84 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (120 kg) pasipuošė bronzos medaliais. iš kairės: Mindaugas Ežerskis, Mindaugas Mizgaitis, Aleksandras Kazakevičius, Vilius Laurinaitis, teisėjas Evaldas Malelė, treneris Ruslanas Vartanovas

Komandų įskaitoje mūsų šalies ekipa užėmė trečią vietą. Mūsiškius aplenkė Kazachstano ir Kinijos rinktinės.

„Nekėlėm sau aukštų tikslų. Sezono pradžia, todėl svarbu buvo išvengti traumų. Kovo mėnesį Tbilisyje pirmas rimtas egzaminas - Europos čempionatas, todėl svarbu iki to laiko ištaisyti klaidas ir užlopyti spragas. Su sportininkais daugiau dėmesio skyrėm kovos vedimo taktikai“, – po turnyro pasakojo rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.