Trečią vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ (9 tšk.) ledo ritulininkai ketvirtadienį namuose po pratęsimo 4:5 (0:1, 3:2, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Niujorko „Islanders“ (9 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (53:50) įvartį įmušė bei rezultatą išlygino (4:4) Adamas Henrique.

Pats „Devils“ puolėjas per 18 su puse žaidimo minutės (18:31) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per šešerias šio sezono rungtynes - įvartis, du rezultatyvūs perdavimai bei dvi baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Steve Bernieras (23:13), Ryanas Carteris (26:21) bei Henrikas Tallinderis (37:12).

Dviem įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Johnas Tavaresas (14:31 bei 27:31), vienu - Keithas Aucoinas (22:41), Markas Streitas (51:32) ir Bradas Boyesas (62:01).